Kawa z Iloną Felicjańską

0
651

W ramach działania Dolnośląskiego Kobiecego Klubu Bizesu, odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Kawa z biznesem. Gościem specjalnym będzie Ilona Felicjańska, modelka, autorka książek, prezes fundacji Niezapominajka. Spotkanie odbędzie się 30 stycznia (poniedziałek) o godz. 17.00 w Hotelu Qubus w Legnicy.

Dolnośląski Kobiecy Klub Biznesu zaprasza na spotkanie ze znaną modelką wszystkie klubowiczki (bezpłatnie), a także nowe uczestniczki spotkań (płatnie).

DKKB pomaga w rozwinięciu własnej działalności, uświadamia, ilu potencjalnych klientów znajduje się w bliskim otoczeniu. Klub uczy, jak sprzedać swoje usługi,  czy zyskać klienta na długi czas.

Gość najbliższego spotkania – Ilona Felicjańska, jest jedną z najsłynniejszych polskich modelek. Swoją karierę zaczęła od udziału w konkursie Miss Polonia w 1993r., w którym zdobyła tytuł II wicemiss. W tym samym roku została finalistką konkursu Elitte Model Look. Brała udział, między innymi, w pokazach pret-a-porter w Paryżu i otwarciu filii agencji Berlin Models w Chile. Byłą gwiazdą na wybiegach u Calvina Kleina, Triumpf, Pierre’a Cardina, Max Mary, Eskady, Gotexu oraz Hexeline, Macieja Zienia i Teresy Rosati, oraz wielu innych. Popularność zdobyła jako współprowadząca program “Na każdy temat”. W 2005 roku Ilona Felicjańska została ambasadorką włoskiego domu mody MaxMara i założyła własną agencję eventowo-PRową Felicjańska Media.W 2006 roku została fundatorem i prezesem Fundacji Niezapominajka.
W 2013 roku pojawiła się jej pierwsza książka,thriller erotyczny “Wszystkie odcienie czerni”. Kolejne książki Ilony są już autobiograficzną motywacją do lepszego życia. “Ilona Felicjańska. Cała prawda o…”, “Jak być niezniszczalną. O uzależnieniu, depresji, przemocy” oraz “Znalazłam klucz do szczęścia. Moja droga w poszukiwaniu tego co w życiu najważniejsze”. Obecnie Ilona to mówca i motywator, wskazująca na własnym przykładzie, że błędy i potknięcia są częścią drogi do odnalezienia w sobie szczęścia i miłości.

Uczestniczki wydarzenia zostaną poczęstowane pyszną kawą i ciastem.

Na kawę z biznesem można zapisać się na stronie http://dkkb5.evenea.pl/

Źródło: Dolnośląski Kobiecy Klub Biznesu

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.