Warsztaty pływackie z Radosławem Kawęckim

0
708

We wtorek 27 grudnia pływalnia „Chrobry” będzie miejscem warsztatów pływackich ze złotym medalistą niedawnych Mistrzostw Świata Radosławem Kawęckim. Multimedalista najważniejszych międzynarodowych imprez zawita do Głogowa wspólnie ze sprinterką, Agatą Korc. Razem poprowadzą trening, natomiast później będzie czas na dyskusje, autografy czy pamiątkowe zdjęcia.

Wydarzenie zaplanowano na wtorek 27 grudnia. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 16:00 w pływalni „Chrobry”, a całe wydarzenie potrwa 3 godziny. W tym czasie Radosław Kawęcki i Agata Korc poprowadzą trening, podczas którego przeanalizują technikę wszystkich zainteresowanych, a także pomogą wyeliminować słabe strony i zaprezentują ćwiczenia, które pomogą kształtować prawidłową technikę. Warsztaty te powinny zainteresować wszystkich miłośników pływania, począwszy od adeptów tego sportu.

Kolejnym elementem warsztatów będzie pokaz zdjęć z przebiegu kariery Kawęckiego i Korc. Pływacy opowiedzą o swoich początkach, zaprezentują zdjęcia z wyjazdów treningowych oraz najciekawszych i największych imprez sportowych, w których brali udział. Trzecia część wydarzenia będzie przeznaczona na dyskusje, podczas których będzie można zadawać pytania i poruszać wszystkie interesujące tematy. – „Trzecią część spotkania oddajemy w Wasze ręce! Będzie sporo czasu na dyskusje na wszystkie interesujące Was tematy, zadawanie pytań, wspólne zdjęcia oraz autografy” – czytamy na stronie organizatora wydarzenia.

Warsztaty w pływalni „Chrobry” to doskonała okazja, by spotkać się z doświadczonymi sportowcami i szlifować swoje umiejętności pod ich okiem. Pływacy będą do dyspozycji wszystkich zainteresowanych tym wydarzeniem i z pewnością odpowiedzą na każde pytanie związane nie tylko z tą dyscypliną sportu. – „Jeśli chcecie spotkać się z nimi twarzą w twarz , popracować nad techniką oraz dowiedzieć się jak wygląda życie profesjonalnych sportowców – weźcie udział w naszym warsztacie!” – informuje organizator.

Radosław Kawęcki to sportowiec, którego nie trzeba specjalnie przedstawiać, zwłaszcza mieszkańcom naszego miasta. Urodzony w Głogowie zawodnik to wielokrotny medalista międzynarodowych zawodów rangi mistrzowskiej. Agata Korc urodziła się 27 marca 1986 roku w Zgorzelcu. Reprezentowała Polskę podczas letnich Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Jest ona wielokrotną rekordzistką Polski stylem dowolnym oraz motylkowym na dystansie 50 oraz 100 metrów. To właśnie ten duet sprawi, że pływanie odkryje przed Wami kolejne tajemnice. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy! Szczegóły poniżej.

Warsztaty pływackie z Radosławem Kawęckim i Agatą Korc

Termin: 27.12.2016, godz. 16:00
Miejsce: Pływalnia „Chrobry” w Głogowie
Czas trwania: 3 godziny

Zapisy i informacje:
+48 509477663
e-mail: warsztatproswim@gmail.com

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.