Kawa z biznesem – ostatnie spotkanie w tym roku

0
666

Ostatnie w tym roku spotkanie networkingowe, w ramach Dolnośląskiego Klubu Biznesu odbędzie się 13 grudnia w legnickim Hotelu Qubus. Temat zajęć to kontrola podatkowa – jak przebiega i jak się do niej przygotować? Organizatorzy zapraszają klubowiczki oraz panie, które chcą rozwijać swoją działalność. 

Dolnośląski Klub Biznesu pomaga rozwinąć działalność gospodarczą, uczy, jak sprzedawać swoje usługi oraz jak poznawać osoby, które pomagają w osiągnięciu sukcesu. Najbliższe a zarazem ostatnie w tym roku spotkanie odbędzie się 13 grudnia o godz. 17.00 w Hotelu Qubus w Legnicy. Zajęcia poprowadzi mecenas Piotr Liberski.

Bilety na wydarzenie można nabyć na stronie http://dkkb4.evenea.pl/. Jaki jest ich koszt? Dla osób niezapisanych do Dolnośląskiego Klubu Biznesu jest to 36 zł, bezpłatnie zaś wchodzą klubowiczki z wykupionym pakietem podstawowym, srebrnym lub złotym.

Na wtorkowym spotkaniu (w części networkingowej) uczestniczki będą mogły zaprezentować swoje działalności czy zaprosić innych do współpracy. Następnie będzie czas na rozmowy indywidualne, podczas których Dolnośląski Klub Biznesu przedstawi szczegóły swojej działalności oraz planowane aktywności. Uczestniczki zostaną poczęstowane pysznym ciastem i aromatyczną kawą.

Źródło: Dolnośląski Klub Biznesu

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.