Mistrzowie kaligrafii na start

0
789
Miedziak.info.pl długopis pióro kartka pisanie kaligrafia

Umiesz ładnie pisać? Ten konkurs jest dla Ciebie. Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie zaprasza do udziału w piątej już edycji Głogowskiego Konkursu Kaligrafii. Prace można nadsyłać do 30 listopada. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie werdyktu zaplanowano na 16 grudnia.

Kaligraficzny konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Jego celem jest propagowanie idei starannego pisania oraz rozpowszechnianie umiejętności kaligraficznych.

Kaligraficzne zmagania podzielone zostały na etapy. Pierwszy z nich polega na nadesłaniu do MAH między innymi wykaligrafowanego fragmentu tekstu, który znaleźć można na stronie internetowej Muzeum Archeologiczno- Historycznego pod adresem www.muzeum.glogow.pl w dziale „edukacja” w zakładce „konkursy”. Kolejny etap przedsięwzięcia odbędzie się 9 grudnia już w muzeum, zaś jego rozstrzygnięcie zaplanowano na 16 grudnia.

Szczegółowe informacje na temat konkursu oraz jego regulamin znaleźć można na stronie internetowej www.muzeum.glogow.pl oraz na facebookowym profilu Muzeum Archeologiczno-Historycznego w Głogowie.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.