Wycieczka Rowerowa za Miasto z OSiR-em

0
651
sierź. Krzysztof Woźniak, ultramaraton, kolarz, na rowerze

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy zaprasza wszystkich zainteresowanych na niedzielną (25.09.2016) wycieczkę rowerową za miasto. Start spod siedziby OSiR-u o godz. 11.00. W tym roku będzie to już ostatnia wspólna wyprawa. 

Rowerzyści wyruszą o godz. 11.00 spod siedziby legnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (ul. NMP). Trasa prowadzić będzie z Legnicy przez Bartoszów – Koskowice – Kłębanowice – Grzybiany – Ziemnice – Kunice (ośrodek żeglarski)Podczas wycieczki będą organizowane postoje na smaczny poczęstunek. Wyprawa ma charakter rekreacyjny i jest propozycją dla osób preferujących aktywny wypoczynek. Powrót obowiązuje we własnym zakresie.

OSiR zachęca do wzięcia udziału zarówno rodziny, jak i rowerzystów indywidualnych. Dzieci do lat 11 mogą uczestniczyć w wycieczce tylko pod opieką dorosłych. Osoby niepełnoletnie zobowiązane są dostarczyć zgodę rodziców na udział w rajdzie. Zainteresowanych obowiązuje wpisowe w wysokości 7 zł – indywidualnie lub 15 zł – rodzina.

Zapisać można się osobiście w siedzibie OSiR przy ul. Najświętszej Marii Panny 7, tel. 076 7233801 lub mailowo:[email protected].

Zapisy przyjmowane są do dnia 23 września lub w dniu imprezy. Limit 200 uczestnikówDecyduje kolejność zgłoszeń.

Źródło: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.