PWSZ: Rekrutacja uzupełniająca na studia

0
472

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Legnicy prowadzi uzupełniającą rekrutację na studia w roku akademickim 2016/2017. Kandydaci mogą zapisać się do 25 września. W ofercie uczelni są wolne miejsca na kilka kierunków.

Rekrutacja uzupełniająca jest szansą dla tych, którzy z różnych przyczyn nie zdążyli zapisać się na studia wcześniej. PWSZ ma jeszcze wolne miejsca na kierunkach licencjackich, inżynierskich oraz magisterskich.

Dodatkowa rekrutacja – wolne miejsca

Studia pierwszego stopnia (licencjackie i inżynierskie): Administracja, Bezpieczeństwo wewnętrzne, Dietetyka, Filologia angielska, Finanse, rachunkowość i podatki, Fizjoterapia, Informatyka, Inżynieria testowa, Pedagogika, Pielęgniarstwo, Ratownictwo medyczne, Zarządzanie, Zarządzanie i inżynieria produkcji.

Studia drugiego stopnia (magisterskie): Pedagogika, Finanse i Zarządzanie w przedsiębiorstwie, Zarządzanie i inżynieria produkcji.

Bezpłatne Studia 40+

PWSZ prowadzi też rekrutację na bezpłatne Studia 40+ na kierunkach Administracja, Zarządzanie oraz Inżynieria testowa. Na Studia 40+ są przyjmowani kandydaci bez limitu wieku – także młodsi.

Uczelnia jest wielokrotnym zdobywcą prestiżowych nagród, potwierdzających jakość kształcenia – tytułu Uczelnia Liderów, nagrody Najwyższa Jakość Studiów i Polskiej Nagrody Innowacyjności 2015. Zajmuje czołowe miejsca w rankingach „Rzeczpospolitej” oraz „Perspektyw”. Studia stacjonarne są bezpłatne, kandydatom uczelnia oferuje wszystkie uprawnienia studenckie, system stypendialny i pomoc materialną.

W siedzibie PWSZ znajduje się punkt informacyjny. Można w nim uzyskać informacje na temat zasad rekrutacji, zaopatrzyć się w ulotki informacyjne o kierunkach. Punkt rekrutacyjny otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00.

Szczegóły na stronie uczelni – www.pwsz.legnica.edu.pl w zakładce Rekrutacja, pod numerami telefonów: 76 723 22 10 do 11 lub pisząc na e-mail: rekrutacja@pwsz.legnica.edu.pl

Źródło: PWSZ Legnica

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.