Koncert Nikoli Wardy

0
617

W piątek (20 maja) w Spółdzielczym Domu Kultury Kopernik wystąpi Nikola Warda, która mimo młodego wieku, jest dobrze znana w Legnicy. Wstęp na koncert za okazaniem bezpłatnej wejściówki. Start o godz. 20.00.

Nikola swoją przygodę ze śpiewem rozpoczęła w wieku 8 lat i ma na koncie wiele sukcesów w konkursach na terenie całego kraju. Brała udział także w programach muzycznych, tj. „Bitwa na Głosy”, czy „Must be the music”. Za swoje największe osiągnięcie uważa występ na Przystanku Woodstock wraz z zespołem Farben Lehre, który powtórzy w tym roku. Muzyka stała się jej największą pasją, sposobem na życie, odskocznią od rzeczywistości. Marzy o tym, aby związać się ze sceną. Aktualnie jest na etapie poszukiwania i tworzenia autorskiego materiału.

W piątek Nikola wystąpi z Marcinem Gołdą – gitarzystą, z którym od niedawna tworzy udany duet. Wcześniej mieli okazję też współpracować przy projekcie Młodzież Tworzy Musical.

Zaproszenia są do pobrania w SDK Kopernik (ul. Koziorożca 9), Caffe Modjeska, Galerii Satyrykon oraz sklepach muzycznych „Rock&more” (ul. Gwiezdna 10) oraz IMM (ul. Wrocławska 52).

Źródło: Urząd Miasta Legnica

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.