„Przedbiegi juwenaliowe” na PWSZ

0
266

Juwenalia w Legnicy poprzedzą tzw. „przedbiegi”, które odbędą się w dniach 16-18 maja. W programie jest wystawa prac artystycznych, test kondycji oraz turnieje – siatkówki i gier komputerowych. Zainteresowani mogą zapisywać się na wolontariat 

Juwenalia studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy coraz bliżej. Szykuje się uczta koncertowa dla każdego. Jednak oprócz występów zespołów i wokalistów czekają też imprezy towarzyszące tzw. przedbiegi, które odbywać się będą w dniach 16-18 maja.

Przedbiegi juwenaliowe

W planach:

  • 16 maja – wystawa prac artystycznych studentów oraz absolwentów – godz. 12.00, sala 34, budynek A
  • 16 maja – turniej siatkówki – godz. 18.00, hala sportowa przy ul. Sejmowej
  • 17 maja – pochód juwenaliowy – postacie z bajek i komiksów, godz. 13.00, budynek A
  • 17 maja – turniej gier komputerowych – godz. 15.00, sala 6, budynek D
  • 18 maja – bieg wahadłowy, czyli test kondycji – godz. 10.00 – 13.00, hala sportowa przy ul. Sejmowej
  • 18 maja – gry niekomputerowe – godz. 15.00, sala 114, budynek A

Szczegółowe informacje o zapisach i wydarzeniach znajdują się na funpagu Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego PWSZ im. Witelona w Legnicy.

Ponadto studenci zainteresowani wolontariatem na tegorocznych juwenaliach w PWSZ, mogą jeszcze zapisać się w biurze samorządu lub internetowo, za pośrednictwem profilu samorządu studenckiego PWSZ (https://www.facebook.com/SamorzadStudenckiPWSZLegnica).

Juwenalia 2016 w PWSZ Legnica

Najważniejszym dniem juwenaliów 2016 studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy będzie czwartek – 19 maja. W tym dniu na scenie w kampusie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy zaprezentuje się największa gwiazda – zespół T.Love, który koncertuje w całej Europie. Od początku swojej kariery muzycy byli doceniani w Polsce.

Poza T.Love zaprezentują się także Long & Junior, Bob One & Bas Tajpan, STRUKTURA, W.E.N.A., The Cold, a także zwycięzcy II Studenckiego Przeglądu Muzycznego – The Negative One oraz Korpus Karmel.

Źródło: PWSZ im. Witelona w Legnicy

 

Poszukiwani wolontariusze - juwenalia.jpg, tutajlegnica

Studenci mogą jeszcze zapisywać się na wolontariat

 

Juwenalia.jpg, tutajlegnica

T.Love będzie gwiazdą juwenaliów na PWSZ

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.