SWAP PARTY w Legnicy czyli inspirujące spotkanie dla kobiet

0
521

SWAP to nie tylko okazja do odświeżenia swojej szafy, lecz także nawiązanie nowych znajomości i konsultacje z ekspertami w dziedzinie wizerunku. W planie również gość specjalny – Zuza Moturniuk, która też będzie wymieniać się ubraniami! Start – 30 kwietnia (sobota), godz. 12.00, miejsce: SDK „Kopernik”

Już w tę sobotę legniczanki będą miały możliwość wymiany damskich ubrań i dodatków, a także dziecięcych ciuszków. Dzięki SWAP PARTY można odświeżyć swoją szafę bez wydania złotówki! To proste – wystarczy zrobić porządek w garderobie, weryfikując ubrania, których nie nosimy (np. nietrafione prezenty, za małe, bądź za duże ubrania, zabawki po dzieciach). Niepotrzebne rzeczy mogą spodobać się komuś innemu. Korzyść jest wymierna, bowiem zwalniamy miejsce na nowe nabytki. Wymiana odbywa się na zasadzie jedna rzecz za jedną.

Moda na SWAP PARTY powstała w Stanach Zjednoczonych, następnie wędrując do Europy. Bezgotówkowa wymiana ubrań jest coraz bardziej popularna w Polsce, zwłaszcza w większych miastach – m. in. w Krakowie, Warszawie, czy we Wrocławiu. Impreza ta jest już legniczankom znana. SWAP PARTY w Legnicy działa w ramach  „Klubu Kobiet z Pasją”, a spotkanie inaugurujące wydarzenie miało miejsce już w lutym. SWAP jako kolejna z postaw ekologicznych, przyjęła się w Legnicy, a niebawem ma być już cyklicznym wydarzeniem.

W planach kwietniowego SWAP-u w SDK „Kopernik” są także konsultacje i warsztaty pt. „mapa stylu” z Panią Jolantą Watral – stylistką w Pracowni Trick&Chic. W ramach zajęć ze stylizacji, uczestniczki zapoznają się m. in. z typami kolorystycznymi urody i nauczą się dopasowywać ubrania do poszczególnych sylwetek. Na miejscu będzie również możliwość uzyskania profesjonalnych porad fryzjerskich. Wizażystki z firmy kosmetycznej Mary Kay pokażą, jak wykonuje się makijaż krok po kroku. Dwie uczestniczki spotkania (które mają zostać wcześniej zgłoszone) przejdą pełną metamorfozę wizerunku – zmiana fryzury, makijaż, a także stylizacja z użyciem dodatków (tzw. slow wear, czyli świadomy wybór elementów dopełnień stroju).

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Zuza Moturniuk – aktorka Teatru Modrzejewskiej w Legnicy, wokalistka, podróżniczka, a także młoda mama. Zuza też będzie wymieniać się swoimi ubraniami.

Na miejscu będzie także bufet kawowy, kącik dla malucha. Zainteresowani będą mogli zakupić lekturę na kiermaszu książek.

SWAP PARTY odbędzie się w sobotę (30 kwietnia), w godz. 12.00-17.00. Miejsce: Spółdzielczy Dom Kultury „Kopernik”, ul. Koziorożca 9, Legnica. Wstęp na SWAP PARTY jest bezpłatny. Mile widziane są kobiety w każdym wieku!

27-04-2016, SWAP PARTY w Legnicy czyli inspirujące spotkanie dla kobiet, tutajlegnica.pl, e. grzesiuk

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.