„Złodziej” w reżyserii Cezarego Żaka w Głogowie

0
811

Już jutro, 22. kwietnia w Głogowie zobaczyć będzie można znanych aktorów w akcji. Wieczorem w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się bowiem spektakl komediowy pt. „Złodziej”, podczas którego na głogowskiej scenie wystąpią m.in.: Cezary Żak, Renata Dancewicz i Rafał Królikowski. 

Kolejna okazja do spędzenia kulturalnego wieczoru w Głogowie. Już jutro, 22. kwietnia o dwóch porach: 17.30 i 20.30 obejrzeć będzie można spektakl w reżyserii dobrze znanego i lubianego aktora – Cezarego Żaka.

„Złodziej” to spektakl w reżyserii Cezarego Żaka oparty na komedii jednego z najpopularniejszych brytyjskich autorów Erica Chappella. Spektakl, który już jutro będzie można obejrzeć w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie to gwiazdorska obsada, inteligentna fabuła i spora dawka dobrego humoru.

Akcja „Złodzieja” rozgrywa się w domu za miastem. Jest późny wieczór, kiedy gospodarze z przyjaciółmi wracają z przyjęcia. Właśnie wtedy na gorącym uczynku zostaje przyłapany złodziej. Ale nie jest to zwyczajny opryszek. To złodziej sympatyczny,  brawurowo zagrany przez reżysera tego spektaklu  – Cezarego Żaka. Złodziej, który przeszukując dom, poznał najgłębsze tajemnice jego mieszkańców. Złodziej z fantazją – psycholog, który wywróci wzajemne relacje mieszkańców do góry nogami. Ale czy jest to jedyny nieproszony gość, jaki pojawi się w tej historii? O tym będzie można się przekonać już jutro, 22. kwietnia, w Głogowie.

W spektaklu zobaczyć będzie można fantastycznych aktorów: znana m.in. z serialu „Na Wspólnej” i „Prawo Agaty” Renata Dancewicz, Izabela Kuna, którą wielu pamięta ze świetnie odegranej roli Gośki w filmie „Lejdis”, Cezary Żak, który nie tylko reżyseruje spektakl, ale gra w nim jedną z głównych ról, a także Rafał Królikowski grający m.in. redaktora w filmie „Nigdy w życiu!” oraz Leszek Lichota (m.in. serial „Prawo Agaty”) i Jacek Braciak (m.in. serial „Rodzinka.pl”).

Spektakl pt. „Złodziej” odbędzie się w piątek, 22. kwietnia w godzinach: 17.30 i 20.30 w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie. Bilety w cenach: 100 zł/parter, 90, 60 zł/balkon dostępne są w Biurze Obsługi Klienta MOK oraz na ekobilet.pl

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.