Legion Fight Night 2: Znana karta walk kwietniowej gali!

0
536

Poznaliśmy obsadę walk, które odbędą się podczas kwietniowej gali Legion Fight Night 2. W hali widowiskowo-sportowej im. Ryszarda Matuszaka obejrzymy dziesięć starć w formule K-1 oraz Muay Thai, a także jeden pojedynek MMA na zasadach organizacji UFC. To wszystko już w piątek 15 kwietnia.

Pierwsza edycja Legion Fight Night odbyła się w ubiegłym roku. Wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem i przyciągnęło do Głogowa wielu miłośników sportów walki. Sukces organizatorów sprawił, że już za niecałe dwa tygodnie w naszym mieście odbędzie się kolejne wielkie wydarzenie. Tym razem wszyscy zgromadzeni na trybunach hali widowiskowo-sportowej im. Ryszarda Matuszaka zobaczą dziesięć pojedynków K-1 i Muay Thai oraz walkę w MMA na zasadach legendarnej organizacji Ultimate Fighting Championship.

W każdym z pojedynków kwietniowej gali w ringu pojawi się zawodnik reprezentujący Legion Głogów. Rywalami podopiecznych Macieja Domińczaka będą fighterzy z klubów z Torunia, Piły, Łodzi czy Bydgoszczy. Dominik Bala zmierzy się z Mikołajem Sadowym (Smok Toruń), Patrycja Kamińska z Pauliną Maj (Corio Team Łódź), Oskar Rokaszewicz z Adamem Harafem (Sporty Walki Piła), Joanna Rybińska z Magdą Oleską (Corio Team Łódź), Mikołaj Kopaniszyn z Kamilem Krzyżaniakiem (Hunter Gym Bydgoszcz), Oliwer Domińczak weźmie udział w pokazowej walce przeciwko Simone Coscarelli, Mariusz Lach zmierzy się z Ernestem Kisielem (Dragon Starachowice), a Patryk Sagan z Radosławem Łasutem (Sporty Walki Piła).

Ponadto o pas Zawodowego Mistrza Polski Low-Kick zawalczy Paweł Witkowski, którego przeciwnikiem będzie Zbigniew Stawicki z Hunter Gym Bydgoszcz. Podczas gali wystąpi również znany z walk w PLMMA Mateusz Pogudz, natomiast w walce o tytuł Zawodowego Mistrza Polski K-1 wystąpi Mateusz Hiki. Jego przeciwnikiem będzie Mateusz Urbanowicz (Żytkiewicz Team Świebodzin).

Przed rokiem zawodnicy Legionu Głogów wygrali zdecydowaną większość walk. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już 15 kwietnia. Bilety na galę Legion Fight Night 2 można nabywać w kasach pływalni Chrobry, Biurze Obsługi Klienta Miejskiego Ośrodka Kultury, Młodzieżowym Centrum Kultury MAYDAY, sklepie Fitway, a także w klubie Legion Głogów. Już dziś serdecznie zapraszamy!

Karta walk gali Legion Fight Night 2:

1) Dominik Bala (Legion Głogów) – Mikołaj Sadowy (Smok Toruń)
2) Patrycja Kamińska (Legion Głogów) – Paulina Maj (Corio Team Łódź)
3) Oskar Rokaszewicz (Legion Głogów) – Adam Haraf (Sporty Walki Piła)
4) Joanna Rybińska (Legion Głogów) – Magda Oleska (Corio Team Łódź)
5) Mikołaj Kopaniszyn (Legion Głogów) – Kamil Krzyżaniak (Hunter Gym Bydgoszcz)
6) Oliwer Domińczak (Legion Głogów) – Simone Coscarella (Legion Głogów) pokazowa walka dzieci w Muay Thai
7) Mariusz Lach (Legion Głogów) – Ernest Kisiel (Dragon Starachowice)
8) Sagan Patryk (Legion Głogów) – Radosław Łasut (Sporty Walki Piła)
9) Mateusz Pogudz (Legion Głogów, Poland Top Team Zgorzelec) – TBA
10) Paweł Witkowski (Legion Głogów) – Zbigniew Stawicki (Hunter Gym Bydgoszcz) walka o pas Zawodowego Mistrza Polski Low-Kick
11) Mateusz Hiki (Legion Głogów) – Mateusz Urbanowicz (Żytkiewicz Team Świebodzin) walka o tytuł Zawodowego Mistrza Polski K-1

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.