Koncert Studia Talentów MOK na finał FAZA fest

0
657
2015-03-16 plakat: faza

W miniony weekend miasto Głogów opanowała FAZA. Tegoroczny Festiwal Alternatywnej Zjednoczonej Aktywności został poszerzony o kolejny dzień, jakim był Pierwszy Dzień Wiosny, w ramach którego uczniowie głogowskich szkół mogli skorzystać z szeregu atrakcji organizowanych przez miasto Głogów. Początek wiosny nie był jednak ostatnim słowem tegorocznego Festiwalu. Przed nami wielki finał FAZA fest 2016, którym będzie Koncert Studia Talentów MOK pt. „ŚWIAT JEST TWÓJ”.

Tegoroczny Festiwal Alternatywnej Zjednoczonej Aktywności, czyli FAZA fest rozciągnął się szeroko poza jeden weekend. Ogromna liczba aktywności, jakie w tym roku złożyły się na ten Festiwal, w większości odbyła się właśnie w minioną sobotę i niedzielę. Jednak to zdecydowanie nie wszystkie atrakcje, jakie w ramach FAZA fest 2016 przygotowali organizatorzy tego wydarzenia. W tym roku zorganizowano również Pierwszy Dzień Wiosny dla uczniów głogowskich szkół. W ramach tego dnia uczący się głogowianie mieli okazję skorzystać z atrakcji odbywających się w Miejskim Centrum Wspierania Rodziny, Młodzieżowym Centrum Kultury Mayday, Miejskim Ośrodku Kultury, BLOG-u, Hali Widowiskowo-Sportowej, Fosie Miejskiej i porcie Marina.

Nie było to jednak ostatnie słowo tegorocznej edycji FAZA fest. Wielki finał został bowiem zaplanowany na pierwszy dzień kwietnia. Tego dnia w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się Koncert Studia Talentów MOK „ŚWIAT JEST TWÓJ”.

ŚWIAT JEST TWÓJ to wiosenny koncert w wykonaniu wokalistów Studia Talentów MOK. W scenerii wiosennego podwórka popłynie muzyczna opowieść o szaleństwach młodości, przyjaźni i wymarzonej, czasem trudnej miłości. Musicalowa konwencja koncertu odda energię związaną z przeobrażaniem się ludzkiej natury, związanej z wiosennym odrodzeniem przyrody. W programie najpiękniejsze kompozycje z repertuaru m.in. Kabaretu Starszych Panów, jak i współczesnych piosenek. Koncert będzie jednocześnie podziękowaniem dla wszystkich partnerów, wolontariuszy, jak i współorganizatorów drugiej edycji FAZA fest 2016.

FAZA fest to alternatywna odsłona festiwalu dla całych rodzin. Impreza, na której mile widziane będą dzieci, młodzież i dorośli – za sprawą wielkich stref warsztatowych z zakresu zajęć muzycznych, plastycznych, teatralnych i konsultacji specjalistycznych, każdy głogowianin znajdzie na FAZIE coś dla siebie. A wszystko po to, by przy pomocy niewiarygodnej liczby rozmaitych inicjatyw promować odpowiedzialne rodzicielstwo, aktywizację młodzieży i integrację społeczną w myśl hasła: „Bliżej siebie, dalej od narkotyków.”

Finał FAZA fest 2016 – Koncert Studia Talentów MOK odbędzie się 1. kwietnia o godz. 17.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.