Grupa Biegowa Cross Straceńców zaprasza na „Rozmowy przy kawie”

0
695
2015-02-23 plakat rozmowy przy kawie, spotkanie, Cross Straceńców, I-cafe

Już w najbliższy piątek, 26. lutego, w głogowskiej kawiarni I-cafe odbędzie się interesujące wydarzenie. „Rozmowy przy kawie” to cykl spotkań organizowanych przez Grupę Biegową Cross Straceńców, która zachęca do ciekawego spędzania wolnego czasu nie tylko podczas wspólnych treningów. „Trening+dieta+motywacja=sukces” – to temat najbliższego spotkania, podczas którego trzy członkinie biegowej grupy opowiedzą m.in. o prawidłowej diecie sportowca.

Głogów to miasto, w którym niewątpliwie dużo się dzieje. Jedną z aktywności, która cieszy się dużym powodzeniem wśród głogowian jest sport, w ostatnim czasie szczególnie bieganie. Główną atrakcją dla coraz liczniejszej grupy głogowskich biegaczy jest odbywający się już od sześciu lat niepowtarzalny bieg – Cross Straceńców.

Straceńcze wydarzenie przyciąga wielu miłośników biegania z całej Polski. A ci, którzy mieszkają na terenie naszego miasta, wytrwale przygotowują się do tego wyjątkowego biegu. Już od prawie dwóch lat, w każdą sobotę w godzinach popołudniowych na Górkowie spotyka się grupa, która wspólnie trenuje, by jak najlepiej przygotować się do biegu po wyjątkowej trasie na Górkowie.

Z czasem treningowa grupa zżyła się ze sobą i postanowiła spotykać się nie tylko na treningach. Tak powstał cykl „Rozmów przy kawie”, podczas których biegacze i nie tylko dyskutują o tym, co jest związane ze zdrowym stylem życia.

„Trening+dieta+motywacja=sukces” to temat kolejnego crossowego spotkania, które już w najbliższy piątek odbędzie się w głogowskiej kawiarni I-cafe. Podczas najbliższego spotkania porozmawiamy o diecie sportowca z ukierunkowaniem na dyscyplinę – bieganie”  – mówi jedna z organizatorek piątkowego spotkania, psycholog Karolina Krawczak. – Wydarzenie to wchodzi w skład serii „Rozmowy przy kawie”. Kierujemy je do osób aktywnych fizycznie, a także tych, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę z zakresu sportu, dietetyki oraz psychologii.” zachęca członkini biegowej grupy Crossu Straceńców. Oprócz Karoliny Krawczak spotkanie poprowadzą również: dietetyk Karolina Szaran oraz trener Ewelina Wnuk.

2015-02-23 zdjęcie treningi Cross Straceńcó, Ewelina Wnuk, Karolina Szaran, Karolina Krawczak

(Od lewej: Ewelina Wnuk, Karolina Szaran, Karolina Krawczyk).

Celem piątkowego spotkania jest popularyzacja aktywności fizycznej i rozwoju osobistego. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się m.in. o tym, jak wysiłek i dieta wpływają na ciało oraz mózg, na czym powinna polegać zmiana nawyków żywieniowych, co to jest motywacja, jak motywować się do zmiany oraz o tym, jakie cechy osobowości sprzyjają rozwojowi. Podczas spotkania przewidzianych jest wiele ciekawostek i niespodzianek.

Spotkanie „Trening+dieta+motywacja=sukces” odbędzie się już w najbliższy piątek, 26. lutego o godz. 17.30 w kawiarni I-cafe przy ul. Chopina 55. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Przypominamy również o samym wydarzeniu Crossu Straceńców – wyjątkowy bieg odbędzie się w dniach 23-24. kwietnia 2016 na Górkowie.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.