Patryk Kumór na Walentynki w Głogowie

0
477
2016-02-11 MOK plakat koncert walentynkowy Patryk Kumór

Zbliżają się Walentynki. W święto zakochanych Głogów odwiedzi piosenkarz znany z telewizyjnego talent show „Must Be The Music. Tylko Muzyka” – Patryk Kumór. Wokalista nominowany przez Sopot Top Trendy Festiwal do kategorii Największy Debiut Radiowy 2014 roku, już w tę niedzielę koncertowo umili romantyczny czas mieszkańcom naszego miasta.

Święto zakochanych w Głogowie to czas, w którym już od wielu lat nasze miasto odwiedza obecnie znana i lubiana osoba. Gwiazdą tegorocznych Walentynek będzie wokalista, który w bardzo krótkim czasie w Polsce osiągnął szeroką rozpoznawalność.

Patryk Kumór, znany również jako Spectre, to nie tylko wokalista. Kumór jest także kompozytorem, producentem muzycznym i autorem tekstów. Szerszej publiczności dał się poznać dzięki udziałowi w telewizyjnym talent show „Must Be The Music. Tylko Muzyka.” Dwa lata temu, dokładnie 6. maja 2014, ukazał się debiutancki album piosenkarza, zatytułowany „13”. Tego samego roku Patryk został nominowany przez radio Eska do finału Sopot Top Trendy Festiwal, oraz zdobył nominację w kategorii: Największy Debiut Radiowy Eska Music Awards.

Natomiast już we wrześniu 2014, wokalista zaczął pracować nad kolejnym albumem, którego premiera miała miejsce 10 marca 2015 r. Płyta była realizowana równolegle w Polsce, Wielkiej Brytanii, Szwecji i Australii. Druga płyta Kumóra zawiera gościnne występy znanych polskiej publiczności gości, takich jak: Ruda z zespołu Red Lips, Emma Stakes, czy Grzegorz Skawiński.

Właśnie trwa medialna promocja najnowszej płyty muzyka pt. „2/2”, która już w przedsprzedaży uzyskała miano złotej płyty, a obecnie zbliża się do platyny. Patronat nad tym wydawnictwem wokalisty objęło Radio Eska i Eska TV.

Patryk to także jedno z największych objawień internetowych 2014/15 roku. Jego profil na portalu Facebook polubiło już prawie 85 tys. fanów. Muzyk udziela się także w innych kręgach społecznościowych mediów, takich jak: Instagram czy Twitter, które także imponują swoją aktywnością. Kumór obecny jest także w serwisie YouTube, gdzie jego teledyski i nagrania z koncertów już dawno przekroczyły łącznie miliony wyświetleń. Dzięki takiej aktywności w mediach nowej generacji, Patryk wychodzi do fanów i jest z nimi w stałej interakcji, a to, jak widać, przynosi rezultaty.

Koncert Patryka Kumóra w Głogowie odbędzie się w niedzielę, 14. lutego o godz. 18.00 w Młodzieżowym Centrum Kultury MAYDAY. Bilety na koncert do nabycia w Biurze Obsługi Klienta MOK w cenie: 20 zł/przedsprzedaż, 30 zł/w dniu koncertu.

Walentynkowy koncert nie jest jednak jedyną propozycją na zbliżający się wieczór zakochanych. W niedzielę, 14. lutego w Głogowie można wybrać się także na sztukę pt. „Mikrokosmos” Wrocławskiego Teatru Pantomimy. Więcej o tym wydarzeniu przeczytać można tutaj.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.