Głogowski Koncert Noworoczny już jutro

0
1137
Głogowski Koncert Noworoczny 2016 Justyna Steczkowska & Orkiestra Cygańska Hala Widowiskowo-Sportowa Głogów plakat

Już w piątek, 22. stycznia w Hali Widowiskowo-Sportowej Chrobrego Głogów S.A. odbędzie się wydarzenie, na które wielu mieszkańców naszego miasta czeka z niecierpliwością. W hali przy ul. Wita Stwosza z pewnością będzie można doświadczyć sporej dawki wrażeń, jednak tym razem nie będą to emocje sportowe. Jutrzejszego wieczoru głogowskim obiektem sportowym zawładnie muzyka. Muzyka w wykonaniu Justyny Steczkowskiej, która przed głogowską publicznością wystąpi w ramach Koncertu Noworocznego.

Od wielu lat prezydenci naszego miasta w okresie karnawałowym zapraszają głogowian na wyjątkowe wydarzenia muzyczne. Wydarzenia te przyjęły formę Koncertów Noworocznych i zaliczają się do tych, na które wielu z zainteresowaniem czeka przez cały rok. Najbliższy taki koncert odbędzie się już jutro.

Prezydent Miasta Głogowa Rafael Rokaszewicz serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na tegoroczny Koncert Noworoczny, którego gwiazdą będzie Justyna Steczkowska & Orkiestra Cygańska.

Artystka jest jedną z niewielu polskich wokalistek, która może pochwalić się 4-oktawową skalą głosu. Dzięki niesamowitemu talentowi zdobyła ogromne uznanie w branży muzycznej, a miliony Polaków pokochały ją za twórczość, charyzmę i niepowtarzalny styl. Steczkowska jest właścicielką wielu wyróżnień i nagród muzycznych, w tym: 6 Fryderyków, 2 Wiktorów, Różę Gali oraz Bursztynowego Słowika. Wokalistka ma na koncie 14 studyjnych albumów, 300 piosenek, 40 teledysków, ponad 100 okładek gazet oraz kilka tysięcy zagranych koncertów, a kolejny odbędzie się już jutro w Głogowie.

Oprócz Steczkowskiej na głogowskiej scenie pojawi się również Orkiestra Cygańska. Ponad 20 osób na scenie, tancerze, kolorowe stroje, wielki stół, niesamowity głos, gra świateł, dziki taniec, bajeczna scenografia– przeniosą publiczność w świat niekończącej się zabawy i muzyki. Stroje dla artystki do tego widowiska zaprojektowała i wykonała ormiańska projektantka Lilit.

Tegoroczny Koncert Noworoczny będzie niezwykły nie tylko ze względu na gwiazdę, ale także z powodu miejsca, w którym się odbędzie. Nowe miejsce koncertowe – Hala Widowiskowo-Sportowa w Głogowie (ul. Wita Stwosza 1) – została specjalnie na ten koncert przygotowana i przystosowana w taki sposób, aby zapewnić widzom jak najlepszy komfort odbioru wydarzenia.

Bilety na koncert dostępne są w cenach: 40 zł, 50 zł, 60 zł, 70 zł, 100 zł w Biurze Obsługi Klienta MOK, Młodzieżowym Centrum Kultury MAYDAY, kasach Pływalni Chrobry Głogów S.A. oraz na Ekobilet.pl. Zostało zaledwie kilka biletów, dlatego też Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie zaleca, aby osoby zainteresowane nie zwlekały z ich kupnem.

Noworoczny Koncert pod patronatem Prezydenta Miasta Głogowa odbędzie się w piątek, 22. stycznia w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Wita Stwosza 1 o godz. 18:30.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.