Kotla: Oznaka Honorowa dla wójta

0
605
2015-12-02 Kotla - Oznaka Honorowa dla wójta 02

16 listopada br. w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych. W ceremonii udział wzięła była, wieloletnia wójt gminy Kotla Czesława Kozłowska, wyróżniona Oznaką Honorową za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego.

Z rąk wojewody odznaczenia państwowe odebrały osoby, których postawa i praca stanowią wzór do naśladowania. W imieniu Prezydenta RP Wojewoda Tomasz Smolarz miał zaszczyt wręczyć: Złoty, Srebrne i Brązowe Krzyże Zasługi. Natomiast w imieniu Ministra Administracji i Cyfryzacji wojewoda uhonorował osoby zasłużone na rzecz samorządu terytorialnego wręczając im Oznaki Honorowe za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego. W tym gronie wyróżniona została wieloletnia wójt gminy Kotla i Honorowy Obywatel Gminy Kotla – pani Czesława Kozłowska.

2015-12-02 Kotla - Oznaka Honorowa dla wójta 03Odznaka Honorowa za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego jest zaszczytnym wyróżnieniem i może być nadawana za szczególne zasługi na rzecz samorządu terytorialnego, w szczególności za działalność w organach jednostek samorządu terytorialnego, związkach i stowarzyszeniach jednostek samorządu terytorialnego oraz za wykonywanie zadań dotyczących samorządu terytorialnego w urzędach administracji publicznej oraz w urzędach organów władzy publicznej.

2015-12-02 Kotla - Oznaka Honorowa dla wójta 01

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.