Motocross: KS Metraco Polkowice nadal w wysokiej formie

0
413

Zawodnicy KS Metraco Polkowice zwyciężyli VIII rundę Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie. Zawody odbyły się w Nowogardzie, a najlepiej z grona polkowiczan wypadł Dariusz Przybysz, który stanął na najwyższym stopniu podium w kategorii MX Masters. Miejsce w ścisłej czołówce wywalczył również Emil Przystupa, który zajął drugą pozycję w wyścigu MX2 Junior.

Zawodnicy KS Metraco Polkowice wywalczyli w Nowogardzie wysokie lokaty, ale największe powody do zadowolenia miał Dariusz Przybysz. Został on zwycięzcą kategorii MX Masters, w której rywalizowali także dwaj inny polkowiczanie. Daniel Szandrowski został sklasyfikowany na 18. miejscu, a Marcin Czubak był 24. Miejsce w ścisłej czołówce wywalczył również Emil Przystupa, który zakończył wyścig MX2 Junior na 2. miejscu. Trzy lokaty niżej znalazł się Adam Czarnecki. 5. pozycja przypadła także Patrykowi Kowalczykowi z MX1C, a 7. miejsca wywalczyli Marcin Wójcik (MX1C) oraz Mikołaj Kupaj MX65). W pierwszej dziesiątce swoich kategorii sklasyfikowani zostali jeszcze Filip Rosiński (MX65) i Monika Fryc (MX Kobiet).

Zwycięstwo Dariusza Przybysza nie było pierwszy, jakie wywalczył w ostatnim czasie. Niedawno zawodnicy KS Metraco Polkowice ścigali się na torze motocrossowym w Górkowie, gdzie również osiągali bardzo dobre wyniki. Wspomniany Przybysz nie miał sobie równych i zakończył zawody na najwyższym stopniu podium, a jedno miejsce niżej sklasyfikowany został Emil Przystupa (MX2 Junior). Na czwartej pozycji rywalizację w kategorii MX1C zakończył natomiast jadący z kontuzją barku Marcin Wójcik.

Zawodnikom KS Metraco Polkowice gratulujemy udanych startów i wysokich miejsc w klasyfikacjach końcowych motocrossowych zawodów.

Miejsca zawodników KS Metraco Polkowice w Nowogardzie:

MX1C
5. Patryk Kowalczyk
7. Marcin Wójcik
14.Tomasz Kupaj
15.Wojciech Wyrzykowski
17.Daniel Bortniak

MX65
7.Mikołaj Kupaj
8.Filip Rosiński

MX85
7.Maciej Przybysz

MX2 Junior
2.Emil Przystupa
5.Adam Czarnecki
16.Kacper Kwas
18.Konrad Biernacki

MX Kobiet
9.Monika Fryc
13.Katarzyna Bortniak

MX Masters
1.Dariusz Przybysz
18.Daniel Szandrowski
24.Marcin Czubak

Miejsca zawodników KS Metraco Polkowice w Górkowie:

MX1C
4. Marcin Wójcik
8. Patryk Kowalczyk
9. Wojciech Wyrzykowski
14. Tomasz Kupaj
21. Daniel Bortniak

MX65
7. Mikołaj Kupaj
10. Filip Rosiński

MX 85
4. Maciej Przybysz

MX2 Junior
2. Emil Przystupa
5. Damian Azmin
15. Kacper Kwas
16. Adam Czarnecki
19. Konrad Biernacki
23. Adrian Żyta
28. Damian Więcek
29. Przemysław Herejczak

MX Kobiet
9. Monika Fryc
10. Katarzyna Bortniak

MX Masters
1. Dariusz Przybysz

/fot. KS Polkowice/

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.