Lubinska dziupla zlikwidowana

0
520
2014-03-27-glogowska-policja-zatrzymala-zlodziei@-01

 Akcja przeciwko przestępczości samochodowej została zorganizowana pomyślnie. Policjanci z Poznania zlikwidowali dziuplę w Lubinie. Jak na razie to nie koniec działań ze stron policji, jednak dokładne szczegóły nie są ujawniane.

Akcja jest przeprowadzona na dużą skalę, dnia dzisiejszego działania zostały przeprowadzone na terenie województwa lubuskiego oraz dolnego śląska. Funkcjonariusze Poznańskiej Policji zlikwidowali również dziuple, która znajdowała się w Lubinie. Zabezpieczono wiele części samochodowych tj. fotele bądź silniki. Przekazano je w ręce Policji oraz Prokuratury. Zabezpieczono również nowe audi. Inne pojazdy odnaleziono w Oborze oraz Michałowie. Funkcjonariusze podają, że większość aut jest skardziona z Niemczech oraz z Polski. W przypadku magazynu, znajdowało się tam tysiące części samochodowych.

Akcja przebiega w szybkim tempie. Możliwe, że Poznańscy Policjanci swoimi działaniami zlikwidują grupę przestępczą, która może mieć zasięg międzynarodowy. Oskarżeni o przemyt aut zostali zatrzymani. Ich działaniami było głównie kradzieże i demontaże aut na części.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.