Piknik pełen atrakcji

0
679
2015-09-22 Piknik pełen atrakcji @Centrum Piknikowe Polkowice (plakat)

Bezpłatne porady medyczne, psychologiczne i dietetyczne, rodzinne konkursy i warsztaty tańca – między innymi takie atrakcje znalazły się w programie Powiatowego Pikniku Promocji Zdrowia, który odbędzie się już w najbliższą sobotę (26 września) w Polkowickim Centrum Piknikowym.

Piknik rozpocznie się o godz.15.00. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.
– Staraliśmy się tak dobrać zestaw atrakcji, aby każdy znalazł coś dla siebie. Są więc między innymi zabawy i pokazy z bańkami XXL dla dzieci, warsztaty tańca współczesnego dla młodzieży i dorosłych. Będzie można także skorzystać z porad medycznych, których udzielą lekarze, pielęgniarki, rehabilitanci, psycholodzy oraz dietetyk. Każdy, kto zdecyduje się przyjść na nasz piknik do Centrum Piknikowego nie będzie żałował – zapewnia Mariola Kośmider, dyrektor Polkowickiego Centrum Usług Zdrowotnych, które jest organizatorem wydarzenia.

Uczestnicy pikniku będą mogli również wziąć udział w rodzinnym konkursie „Dbam o zdrowie – nie palę”, w którym na zwycięzców czekają nagrody. Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych. Dla dzieci przygotowano m.in. występy klauna, malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków, pokaz modelowania balonów w rożne formy, mnóstwo zabaw i gier z animatorami oraz dmuchany plac zabaw. Przewidziano także warsztaty zumby i tańca współczesnego oraz pokaz zajęć gimnastyki tai-chi z udziałem publiczności.

W pikniku będą mogli wziąć udział nie tylko polkowiczanie. Organizatorzy zapraszają do udziału także mieszkańców Chocianowa, Radwanic, Gaworzyc, Grębocic i Przemkowa. Przez te miejscowości ok. 14.30 przejedzie autobus, który bezpłatnie przewiezie chętnych na piknik (szczegółowy rozkład jazdy na plakatach). Powrót o godz. 20.00.

Gwiazdą wieczoru będzie Juan Carlos Cano, zwycięzca telewizyjnego programu „The Voice of Poland”. Wokalista wystąpi z zespołem Enclose.

Powiatowy Piknik Promocji Zdrowia organizowany jest w ramach projektu „Zapobieganie chorobie nowotworowej płuc poprzez poprawę dostępności do specjalistycznych badań medycznych oraz wielopoziomową edukację zdrowotną w powiecie polkowickim”.

2015-09-22 Piknik pełen atrakcji @Centrum Piknikowe, Polkowice (plakat)2

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.