Przepraszają i twierdzą, że naprawią swój błąd

0
586

Firma Polmos Bielsko Biała w oświadczeniu przeprasza za ten haniebny błąd, osoby odpowiedzialne za prowadzenie facebook ‘owej reklamy znieważyły to zdjęcie. Przepraszamy wszystkich Państwa, a w szczególności autora ilustracji oraz osoby na niej uwidocznione — dodaje prezes Polmos Bielsko Biała. 

„Nie sposób znaleźć odpowiednich słów dla wytłumaczenie tak daleko idącej ignorancji i braku profesjonalizmu naszego pracownika odpowiedzialnego za tę publikację. Zapewniamy wszystkich Państwa, że treść ww. publikacji nie była brakiem szacunku dla ofiar Zbrodni Lubińskiej oraz innych jej uczestników, a także historii naszego kraju, lecz następstwem zaniedbań w aspekcie kontroli i weryfikacji publikowanych treści” — mówi prezes Polmos Białystok.

Firma Project, czyli osoby, które reklamowały wódkę twierdzą, że wyłożą jak największe starania w celu likwidacji szkód jakie wyrządzili mieście Lubin.  „Prowadzenie profilu facebook Extra Żytnia powierzyliśmy profesjonalnej agencji reklamowej. Nigdy nie podejrzewaliśmy, że profesjonalny, renomowany podmiot, podejmie działania sprzeczne z elementarnymi zasadami naszej współpracy. Informujemy Państwa, że umowa łącząca naszą spółkę w ww. agencją została rozwiązana w trybie natychmiastowym”— dodaje prezes.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.