Napad na salon gier

0
611
zdjęcie Arch.2013-08-05-glogowska-policja-złodziej@Glogow-01

Do 12 lat pozbawienia wolności grozi 33-letniemu mężczyźnie, który napadł na salon gier hazardowych w Głogowie. Ranił kasjerkę ostrym narzędziem w szyję i zażądał wydania pieniędzy. Sprawca został już zatrzymany, a następnie decyzją sądu aresztowany na trzy miesiące.

33-latek wtargnął do salonu z automatami do gier hazardowych w Głogowie, po czym zażądał wydani pieniędzy od kobiety pracującej w lokalu. Wszystko działo się w nocy. Mężczyzna miał przy sobie przedmiot przypominający ostre narzędzie, którym ranił kobietę w okolicy szyi, gdy ta próbowała się bronić i ukryć pieniądze. Poszkodowana z obawy o swoje życie i zdrowie wydała sprawcy pieniądze. Łączna wartość zabranych pieniędzy to kwota około 4 tys. złotych – informuje Łukasz Szuwikowski z Komendy Powiatowej Policji w Głogowie.

Głogowscy policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali mężczyznę kilka dni po dokonaniu przestępstwa. Usłyszał zarzut rozboju i decyzją sądu został osadzony w areszcie na trzy miesiące. Grozi mu kara 12 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.