Szulc wrócił do „Nadodorza”

0
451
zdjęcie-2014-05-13-Leszek-Szulc-zastępca-prezydenta@Głogów-001

Leszek Szulc, wiceprezydent Głogowa za dwóch kadencji Jana Zubowskiego, 1 czerwca wrócił do pracy w Spółdzielni Mieszkaniowej „Nadodrze”. Przed objęciem funkcji w Ratuszu, był kierownikiem ADM Śródmieście.

Na czas pełnienia obowiązków wiceprezydenta Głogowa Szulc wziął w SM „Nadodrze” urlop bezpłatny, na którym przebywał od grudnia 2006 r. Po okresie urlopowania wrócił do pracy w spółdzielni. Leszek Szulc pracę w SM Nadodorze rozpoczął w 1988 r. Od kwietnia 1990 r. zajmował stanowisko kierownika osiedla Śródmieście. Kiedy odszedł na bezpłatny urlop, jego obowiązki przejął ktoś inny. W tej chwili funkcję kierownika ADM Śródmieście sprawuje Tadeusz Kilan. Leszkowi Szulcowi zaproponowano więc pracę w innych charakterze.

Ze względu na to, że zajmowane przez niego stanowisko kierownika ADM Śródmieście zostało w międzyczasie obsadzone, Panu Szulcowi od 1 czerwca 2015 roku zaproponowano stanowisko starszego specjalisty ds. środków zewnętrznych i inwestycji – informuje Mirosław Dąbrowski, prezes SM Nadodrze. – Pan Leszek Szulc przez wiele lat był kierownikiem osiedla Śródmieście, a potem zastępcą prezydenta Głogowa. Takie doświadczenie jak najbardziej uprawnia p. Szulca do zajmowania tego stanowiska.

Były wiceprezydent będzie się teraz zajmował wyszukiwaniem zewnętrznych źródeł finansowania działalności spółdzielni (przede wszystkim unijnych), pozyskiwaniem środków na poszczególne zadania i przede wszystkim nadzorem nad inwestycjami.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nadodrze” po kilku latach przerwy chce ponownie rozpocząć inwestycje związane z budynkami mieszkalnymi i obiektami przeznaczonymi pod działalność komercyjną. Podobne stanowisko, jakie obecnie zajmuje Pan Leszek Szulc, istniało w SM „Nadodrze” przed laty, ale ze względu na czasową przerwę w realizowaniu nowych inwestycji budowlanych, nikt go ostatnio nie zajmował. Teraz postanowiliśmy ponownie do tego powrócić – mówi Mirosław Dąbrowski.

Powrót Leszka Szulca z urlopu bezpłatnego nie spowodował żadnych przesunięć i zmian kadrowych w SM „Nadodrze”.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.