Fundusze Europejskie – bezpłatne konsultacje w głogowskim Ratuszu

0
464
ZDJĘCIE: flagi Unii Europejskiej na wietrze

Z jakiego wsparcia unijnego może skorzystać przedsiębiorca? Jak starać się o dotację z Funduszu Europejskiego na rozwój firmy? Jakie dokumenty trzeba złożyć? Na te i inne pytania na temat unijnych dotacji odpowie konsultant Mobilnego Punktu Informacyjnego, który 16 czerwca będzie dyżurował w głogowskim Ratuszu.

Z konsultacji na temat pozyskiwania Funduszy Europejskich będzie można skorzystać w godz. 11.00-14.00 w sali 122. Konsultant odpowie na wszystkie pytania dotyczące aktualnych i przyszłych możliwości uzyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich. Przedstawi zasady i procedury ubiegania się o dotacje. Podpowie, gdzie, kiedy i jakie dokumenty należy złożyć. Zdradzi, jakich błędów unikać przy aplikowaniu o środki unijne. Pomoże znaleźć odpowiedni program do konkretnego przedsięwzięcia. Podczas konsultacji będzie się można również dowiedzieć, czy konkretny projekt kwalifikuje się do unijnego wsparcia.

Mobilny Punkt Konsultacyjny to świetna okazja dla przedsiębiorców, by sprawdzić, z jakiego rodzaju wsparcia mogliby skorzystać w przypadku założenia nowej działalności gospodarczej oraz jak w oparciu o Fundusze Europejskie rozwinąć istniejąca już firmę.

Konsultacje są bezpłatne.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.