Dni otwarte w głogowskiej komendzie policji

0
467
1025-05-19-drzwi otwarte w głogowskiej policji@głogów

Jeszcze tylko przez dwa dni szkoły i przedszkola z powiatu głogowskiego mogą zapisywać się na spotkania z policjantami, które odbędą się w dniach od 1 do 3 czerwca. Dzieci z przedszkoli i pierwszych klas szkół podstawowych będą mogły zapoznać się z pracą policjantów oraz zobaczyć pokazy policyjnego sprzętu.

Z okazji Dnia Dziecka w dniach 1 – 3 czerwca, Komenda Powiatowa Policji w Głogowie zaprasza dzieci z przedszkoli oraz pierwszych klas szkół podstawowych na „Dni otwarte”. Wizyty dzieci w głogowskiej komendzie z okazji ich święta to już tradycja. Także w tym roku dzieci będą mogły odwiedzić głogowskich policjantów podczas ich pracy.

–„Od 1 do 3 czerwca 2015 r. w godz. 8.00 – 13.00 zapraszamy dzieci z przedszkoli i pierwszych klas szkół miasta i powiatu głogowskiego do odwiedzin w Komendzie Powiatowej Policji w Głogowie. Podczas 20 minutowej prezentacji, dzieci zapoznają się ze specyfiką pracy policjantów”– zaprasza Bogdan Kaleta, oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Głogowie.

W trakcie odwiedzin, policjanci przypomną dzieciom o zasadach bezpieczeństwa nad wodą w związku z nadchodzącymi wakacjami. Poradzą jak unikać zagrożeń w życiu codziennym na drodze. Będą instruowali jak należy postępować z psem. Dzieci będą mogły z bliska zobaczyć policyjny sprzęt, wyposażenie i mundury.

UWAGA TERMIN ZGŁOSZEŃ – DO DNIA 22 MAJA

Z uwagi na kwestie organizacyjne, głogowscy policjanci proszą o telefoniczne uzgodnienie dokładnego terminu i godziny wizyty. Obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Zgłoszenia należy kierować pod numer telefonu 76 7277393 w godzinach 8:00 – 15:00

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.