ZUS: Darmowe szkolenia

0
982
zus logo

Legnicki Oddział ZUS organizuje nieodpłatne szkolenia z programu Interaktywny Płatnik Plus specjalnie dla pracowników biur rachunkowych. Spotkania odbędą się w kwietniu i maju w Bolesławcu, Głogowie, Legnicy, Lubinie, Polkowicach i Złotoryi.

Podczas spotkań uczestnicy szkoleń-pracownicy biur rachunkowych poznają funkcjonalności wdrażanego do praktycznego użytkowania programu Interaktywny Płatnik Plus-IPP  (będącego rozwinięciem programu Płatnik). Zdobędą techniczną wiedzę na temat włączenia (przepięcia) do IPP, aby już na co dzień korzystać z rozwiązań programu w czasie pracy.

Po przepięciu, pracownicy biur rachunkowych pobiorą zapisy płatników jak i ubezpieczonych z kont z ZUS i na tej podstawie możliwa będzie weryfikacja poprawności dokumentów przekazywanych do ZUS. Od momentu przepięcia na IPP, praca odbywać się będzie na danych pobranych z ZUS.

„Korzystanie z Interaktywnego Płatnika Plus ułatwia pracę, podnosi oraz pozwala utrzymać prawidłowość przekazywanych do ZUS dokumentów, przyspiesza obieg informacji, a tym samym zapewnia ewidencjonowanie poprawnych danych zarówno na koncie płatnika składek, jak i ubezpieczonych. Program wspiera użytkownika, informuje go o niezgodnościach, co pozwala na wyeliminowanie dużej ilości błędów i znacznie poprawia komfort pracy.”– mówi Emila Nowakowska, rzecznik prasowy ZUS w Legnicy

Harmonogram szkoleń:

KWIECIEŃ
28 kwietnia oraz 29 kwietnia (dwa niezależne spotkania), godz. 10.00 – LEGNICA – siedziba Oddziału ZUS, ul. Władysława Grabskiego 26, sala nr 200.

MAJ
4 maja, godz. 13.30 – GŁOGÓW – siedziba Szkoły Podstawowej Nr 12, ul. Gomółki 43, sala wykładowa,
6 maja oraz 13 maja (dwa niezależne spotkania), godz. 10.00 – BOLESŁAWIEC – siedziba Inspektoratu ZUS, ul. Kwiatowa 2, sala nr 106,
8 maja, godz. 10.00 – ZŁOTORYJA – siedziba Inspektoratu ZUS, ul. Kwiatowa 2, sala nr 301,
21 maja, godz. 10.00 – LUBIN – siedziba Inspektoratu ZUS, ul. Drzymały 12, sala nr 311.

Zapisy: nr tel. 76 876 41 63/ 76 876 41 68, e-mail: [email protected]

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.