Wojciech Zubowski: Liczę na to, że Andrzej Duda odwiedzi Głogów

0
555
2015-04-13-Wojciech Zubowski@Głogów

W całym kraju ruszyła kampania informacyjna komitetu Andrzeja Dudy, kandydata PiS na prezydenta. Jego członkowie rozdają w ulotki przypominające obietnice wyborcze Bronisława Komorowskiego. Ulotki pod nazwą „Obiecał i oszukał” rozdawane są także w Głogowie, gdzie wczoraj rozpoczęła się akcja informacyjna.

Do wyborów prezydenckich pozostał niecały miesiąc. 10 maja Polacy pójdą do urn, by wybrać kolejnego prezydenta RP. Jednym z najbardziej aktywnych komitetów w czasie trwającej kampanii jest Prawo i Sprawiedliwość, które od kilku dni prowadzi akcję informacyjną, rozdając ulotki przypominające o niespełnionych obietnicach Bronisława Komorowskiego – największego rywala Andrzeja Dudy w wyścigu o fotel prezydencki.

W kampanii wyborczej bardzo aktywnie uczestniczą działacze PiS oraz Gazety Polskiej z naszego regionu

– „My w Głogowie, jako komitet Prawa i Sprawiedliwości prowadzimy kolejne akcje informacyjne i myślę, że mają one duży wpływ na sondaże”– mówi poseł Prawa i Sprawiedliwości Wojciech Zubowski.

Wojciech Zubowski przypomina, że jeszcze w styczniu rozpoznawalność kandydata była dużo mniejsza niż obecnie. Komitetowi Prawa i Sprawiedliwości udało się zebrać w powiecie głogowskim ponad 2800 podpisów pod listami kandydata.

W Głogowie rozpoczęła się wczoraj akcja informacyjna – „Na ulicach naszego miasta będą rozdawane ulotki podsumowujące obietnice, które składał Bronisław Komorowski w 2010 roku. Liczymy na to, że te akcje pomogą w skuteczny sposób dokonać właściwego wyboru 10 maja podczas wyborów prezydenckich” – dodaje Zubowski.

Jak na razie Andrzej Duda nie odwiedził jeszcze Głogowa– „Liczę na to, że do czasu wyborów Głogów odwiedzi Andrzej Duda. Usilnie o to zabiegam”– podsumował poseł.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.