Nie ma problemu z założeniem własnej firmy – konferencja

0
521
zdjęcie Arch.-2013-07-14-swiatowy-dzien-przedsiebiorczosci@Powiatowy-Urzad-Pracy@Glogow

Nie ma problemu z założeniem własnej firmy – pod taka nazwą organizowana jest konferencja na temat zakładania własnej działalności gospodarczej, która odbędzie się 16 kwietnia. Skąd pozyskać środki, jak się przygotować i jakie formalności należy spełnić to tylko niektóre zagadnienia, na które postarają się odpowiedzieć eksperci zaproszeni na konferencję.

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie wspólnie z Agencją Rozwoju Regionalnego ARLEG w Legnicy i Bankiem Zachodnim WBK Grupa Santander organizują konferencję pod nazwą „Nie ma problemu z założeniem własnej firmy”.

Celem konferencji jest przekazanie informacji na temat zakładania własnej firmy – na co zwrócić uwagę, jak się przygotować, jakie kroki należy wykonać. Ponadto uczestnicy konferencji dowiedzą się jak pozyskać pieniądze na otwarcie firmy, (środki z urzędu pracy, ARLEG, inne programy) oraz jak współpracować z instytucjami takimi jak : Urząd Skarbowy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych czy Państwowa Inspekcja Pracy.

Podczas spotkania będzie możliwość indywidualnych konsultacji z zaproszonymi ekspertami.
W konferencji wezmą udział m.in. przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego, Państwowej Inspekcji Pracy, Urzędu Miasta Głogowa, Powiatowego Urzędu Pracy w Głogowie, Agencji Rozwoju Regionalnego ARLEG i inni.

Konferencja odbędzie się 16 kwietnia, w godz. 10.00 – 13.00 w Sali konferencyjnej Domu Uzdrowienia Chorych, ul. Novarese 2 (obok Kolegiaty)

Osoby zarejestrowane w Urzędzie Pracy mogą zapisywać się u swojego doradcy klienta w PUP Głogów, telefonicznie: nr 76 72-75-577, mailowo na adres: zpw@pup.glogow.pl lub osobiście: w punkcie informacyjnym (hol urzędu).

Liczba miejsc jest ograniczona. W konferencji mogą uczestniczyć również osoby niezarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.