MBP zaprasza gimnazjalistów na konkurs

0
580
2015-04-04 zdjęcie: Jan Paweł II

Miejska Biblioteka Publiczna wychodzi z kolejną ciekawą propozycją do uczniów szkół gimnazjalnych. Tym razem głogowska MBP zachęca do udziału w konkursie dotyczącym życia i nauki św. Jana Pawła II.

Miejska Biblioteka Publiczna w Głogowie zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych do wzięcia udziału w konkursie dotyczącym życia i nauki św. Jana Pawła II, który odbędzie się 24. kwietnia o godz. 9:30 w MBP. Konkurs ma na celu pogłębienie wiedzy na temat życia i nauczania Ojca Świętego, a także budzenie postawy szacunku wobec postaci Jana Pawła II, jako wzoru do naśladowania dla młodego pokolenia.

Zakres tematyczny konkursu, który rozgrywany będzie na zasadach turnieju, to ogólna wiedza o życiu przed wyborem  Wojtyły na Papieża oraz pontyfikat. Zadania i kryteria ustalać i oceniać będzie organizator przed konkursem. Po wykonaniu zadania nastąpi ocena i przyznanie punktów.

Szkoły, które zadeklarują udział w konkursie, do 16. kwietnia zgłaszają po trzech reprezentantów szkoły (ważne, aby podać: imię i nazwisko, wiek uczestnika, dane opiekuna i tel. kontaktowy).

Laureaci konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe takie, jak: tablet, smartfon, mp 4, słuchawki oraz dyplomy.

Konkurs odbędzie się 24. kwietnia o godz. 9:30 w siedzibie organizatora, czyli bibliotece przy ul. Jedności Robotniczej 15.

W imieniu organizatorów zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.