PWSZ otwiera nowy kierunek studiów

0
538
2013-07-02 PWSZ Głogów budynek uczelni

Nowe Media –to nowy kierunek, na którym już od października tego roku będą się mogli kształcić studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie. Trzyletnie studia licencjackie skierowane są dla osób, które interesują się m.in. psychologią komunikacji społecznej, public relations, social media, reklamą czy marketingiem.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa poszerza swoją ofertę edukacyjną. Od października studenci głogowskiej uczelni będą mogli rozpocząć studia na nowym kierunku – Nowe Media. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wydało zgodę na jego utworzenie.

–„Wniosek o zgodę na jego uruchomienie, przygotowany przez zespół pracowników Instytutu Humanistycznego głogowskiej uczelni, został pozytywnie zaopiniowany przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej, w związku z czym Decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego nadano PWSZ w Głogowie uprawnienia do prowadzenia na kierunku NOWE MEDIA kształcenia na poziomie studiów pierwszego stopnia o profilu praktycznym.” – informuje rzecznik prasowy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie, Anna Włodarczyk.

Nabór na nowy kierunek w Instytucie Humanistycznym głogowskiej PWSZ rozpocznie się już w lipcu.

–„Nowe media, to studia dla tych, których interesuje m.in. psychologia komunikacji społecznej, public relations, social media, reklama czy marketing i w tych obszarach chcieliby realizować się w życiu zawodowym.”– dodaje Anna Włodarczyk.

Studia na nowym kierunku trwać będą trzy lata i zakończą się uzyskaniem tytułu licencjata.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.