W piątek Starostwo Powiatowe nieczynne

0
746
2014-07-28 Starostwo Powiatowe (fot.P.Dudzicki) 02

Mieszkańcy Powiatu Głogowskiego, którzy zapanowali wizytę w Starostwie na  dzień jutrzejszy, będą musieli zmienić plany. Piątek, 13. marca Starostwo Powiatowe będzie nieczynne – taką decyzję podjął Starosta Głogowski po przeprowadzeniu konsultacji z pracownikami Starostwa. Dzień będzie wolny w zamian za święto, które przypada na sobotę, 15. sierpnia 2015.

W 2015 roku dwa święta przypadają na sobotę: 15 sierpnia oraz 26 grudnia, w związku z czym Starosta Głogowski na podstawie Ustawy o samorządzie powiatowym oraz na podstawie Kodeksu Pracy wyznaczył w zamian dwa inne dni, które będą wolne dla pracowników Starostwa.

W piątek 13. marca Starostwo Powiatowe będzie zatem nieczynne. Wiąże się to również z brakiem możliwości dokonania tego dnia opłat administracyjnych w kasie starostwa.

Starostwo jednocześnie informuje, że wszystkie instytucje mieszczące się w jego budynku (NFZ, USC, INB, stowarzyszenia) będą tego dnia pracować normalnie (zgodnie z godzinami otwarcia).

Na podstawie tego samego rozporządzenia ustalono również, że kolejnym dniem wolnym od pracy będzie 24 grudnia 2015 roku, w zamian za święto przypadające na dzień 26 grudnia 2015.

Za niedogodności wynikające z faktu zamknięcia urzędu w dniu jutrzejszym przedstawiciele starostwa bardzo przepraszają.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.