Krzysztof Bosak w głogowskiej PWSZ

0
717
2015-03-10 plakat: bosak krzysztof

Już jutro, 11. marca miasto Głogów odwiedzi polityk Ruchu Narodowego. Podczas spotkania w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej zgromadzonym gościom analizę bieżącej sytuacji politycznej w Polsce przedstawi opowie Krzysztof Bosak.

Krzysztof Bosak jest wiceprezesem Ruchu Narodowego, czyli nowej inicjatywy społeczno-politycznej, która została powołana w 2012 roku po Marszu Niepodległości przez największe organizacje narodowe. Ruch Narodowy jest kontynuacją współpracy Młodzieży Wszechpolskiej i Obozu Narodowo-Radykalnego, któremu patronuje Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych.

Wiceprezes Ruchu Narodowego podczas jutrzejszego, otwartego spotkania z mieszkańcami Głogowa przedstawi analizę bieżącej sytuacji politycznej w Polsce.

Krzysztof Bosak to urodzony w Zielonej Górze polityk. Był prezesem Młodzieży Wszechpolskiej, posłem na sejm V kadencji oraz asystentem eurodeputowanego Macieja Giertycha. W późniejszych latach był członkiem Rady Programowej TVP, pełnił również funkcję redaktora naczelnego serwisu prawy.pl. Do roku 2012 był wicedyrektorem centrum analiz Fundacji Republikańskiej, a obecnie jest wiceprezesem Ruchu Narodowego.

Spotkanie otwarte z Krzysztofem Bosakiem odbędzie się w środę 11. marca o godz. 18:30 w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie przy ul. Piotra Skargi 5.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.