Klub Batalionowy zaprasza do Skandynawii

0
649
wycieczka-dzieci-z-gminy-kotla-lubin-park-wrocławski

Majowy weekend można spędzić nie tylko w Głogowie, ale i… w Skandynawii. Z taką propozycją do mieszkańców naszego miasta wychodzi Klub Batalionowy, który już dziś zaprasza 3-dniowy wyjazd do Danii i Szwecji.

Głogowski Klub Batalionowy od lat organizuje ciekawe wycieczki, interesujące wydarzenia, jednak zazwyczaj odbywają się one w Głogowie lub jego okolicach. Tym razem proponowany wyjazd jest o wiele bardziej odległy.

Najmniejsze z państw nordyckich, czyli Dania oraz zdecydowanie większa Szwecja – to właśnie cel majowego weekendu oferowanego przez głogowski Klub Batalionowy. Wyjazd zaplanowano na 30. kwietnia. Tego dnia zainteresowani wyruszą z Głogowa do Rostocku, skąd promem przeprawią się do Gedser. W pierwszy dzień maja zwiedzający wyruszą do Kopenhagi, gdzie zwiedzą miasto oraz popłyną w rejs statkiem. 2. maja odbędzie się wyprawa do Goeteborga, drugiego pod względem wielkości miasta w Szwecji, w którym zwiedzić będzie można regionalne atrakcje. Ostatni dzień majowego weekendu to wyjazd do Laholm, zwiedzenie Malmo oraz powrotna przeprawa promowa.

Koszt wyjazdu na weekend majowy z Klubem Batalionowym to 950 złotych od osoby. Kwota ta obejmuje: przejazdy autokarem, przeprawy promowe w obie strony, zakwaterowanie, dwa śniadania, jedną obiadokolację, opiekę pilota, ubezpieczenie oraz wyjście do wybranych obiektów (nie wszystkich).

Osoby zainteresowane wyjazdem do Skandynawii proszone są o kontakt z organizatorką wycieczki Małgorzatą Grouz pod nr tel.: 504 169 084.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.