Nowe numery telefonów do dzielnicowych

0
433
2014-07-17 komenda policji policja (fot.P.Dudzicki) 01

Głogowska policja informuje o zmianach numerów telefonów. Od dzisiaj dzielnicowi na terenie gmin: Jerzmanowa, Kotla i Żukowice otrzymują nowe numery telefonów komórkowych. Dotychczasowe numery telefonów będą jeszcze czynne przez dwa tygodnie. Po tym czasie nastąpi ich wyłączenie. 

Od dzisiaj, 4 marca dzielnicowi z rejonów służbowych na terenie gmin: Jerzmanowa, Kotla i Żukowice otrzymują nowe numery telefonów komórkowych. Nowe numery telefonów są dostępne na stronach internetowych Komendy Powiatowej Policji w Głogowie w zakładce DZIELNICOWI. Numery pozostałych dzielnicowych pozostają bez zmian. To samo dotyczy numerów telefonów stacjonarnych.

– „Zmiana podyktowana jest względami technicznymi. Numery telefonów stacjonarnych pozostają bez zmian. Dotychczasowe numery telefonów będą jeszcze czynne przez dwa tygodnie. Po tym czasie zostaną one wyłączone.”– mówi oficer prasowy z Komendy Powiatowej policji w Głogowie, Bogdan Kaleta.

Zmiana dotyczy tylko dzielnicowych z Jerzmanowej, Kotli i Żukowic. Telefony do pozostałych dzielnicowych oraz wszystkie numery telefonów stacjonarnych do dzielnicowych pozostają bez zmian.

Nowe numery telefonów komórkowych:
Gmina Jerzmanowa: asp. sztab. Anrdrzej Zieliński – tel: 514 825 238
Gmina Żukowice: sierż. sztab. Grzegorz Szewc – tel: 514 825 165
Gmina Kotla: st. asp. Jakub Walenczak – tel: 514 825 192

Głogowscy policjanci przypominają, że telefony dzielnicowych są czynne w godzinach ich służby. Wszystkie sprawy wymagające natychmiastowej i szybkiej interwencji należy załatwiać za pośrednictwem numeru alarmowego 997 lub 112.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.