Głogowska policjantka wyróżniona

0
750
2015-02-23-głogowska policjantka - wyróżnienie

Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu nadinsp. Wojciech Ołdyński wyróżnił i nagrodził 26 funkcjonariuszy za wyniki osiągnięte na arenach sportowych w 2014 roku. Wśród wyróżnionych znalazła się głogowska policjantka – mł. asp. Monika Tuczyńska. W uroczystości oprócz wojewódzkich władz samorządowych wzięli także udział przedstawiciele świata sportu – olimpijczycy i mistrzowie świata.

20 lutego w Klubie Policyjnym „Śnieżka” odbyła się uroczystość wyróżnienia funkcjonariuszek i funkcjonariuszy dolnośląskiej Policji, którzy w 2014 roku osiągnęli najwyższe wyniki na polskich i międzynarodowych arenach sportowych. Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu nadinsp. Wojciech Ołdyński nagrodził 26 funkcjonariuszy, reprezentujących wiele dyscyplin sportowych, w tym m.in. biegi maratońskie, badminton, sztuki walki, pływanie, szermierkę, kolarstwo, wyciskanie sztangi, kulturystykę, strzelectwo, czy też siatkówkę. Wśród wyróżnionych znalazła się głogowska policjantka – mł. asp. Monika Tuczyńska, wyróżniona za osiągnięcia w dyscyplinach biegowych i rowerowych.

W uroczystości oprócz kadry kierowniczej Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i wyróżnionych policjantów sportowców, udział wzięli również Wojewoda Dolnośląski Tomasz Smolarz, Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Ewa Mańkowska oraz przedstawiciele świata sportu Renata Mauer – Różańska – strzelczyni, specjalistka w strzelaniu z karabinka pneumatycznego i karabinu kulowego, dwukrotna mistrzyni olimpijska i trzykrotna medalistka mistrzostw świata, Mariusz Jędra – sztangista, medalista mistrzostw świata i olimpijczyk, a także Artur Michalkiewicz – zapaśnik i mistrz Europy.

Komendant Wojewódzki Policji wyraził ogromne uznanie za to, że w tak ciężkiej, policyjnej służbie, policjanci znajdują czas na swoją pasję, jaką jest sport.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.