Chrobry Głogów zaprezentuje się już w piątek!

0
615

Przed kibicami głogowskiego klubu sportowego wielkie wydarzenie – już w najbliższy piątek odbędzie się prezentacja Chrobrego Głogów. Będzie to już dziewiąta edycja, która podobnie jak w latach poprzednich odbędzie się na moment przed rozpoczęciem rundy wiosennej pierwszej ligi.

Tradycyjnie rozpoczęcie rundy wiosennej piłkarskich zmagań pierwszoligowych poprzedza ważne dla kibiców głogowskiej drużyny wydarzenie – prezentacja Chrobrego Głogów. Edycja przypadająca na rok 2015, będzie już dziewiątą prezentacją głogowskiego klubu.

Podczas piątkowego wieczoru kibicom zaprezentują się wszyscy piłkarze Chrobrego – zarówno ci reprezentujący nasze miasto w pierwszej lidze, jak i zaledwie kilkuletni zawodnicy, którzy swoją przygodę z piłką nożną dopiero rozpoczynają. Każda kolejna prezentacja ukazuje piłkarską siłę tkwiącą w Głogowie, zarówno tę reprezentowaną na boisku, jak i żarliwie dopingującą drużynę z trybun.

Podczas piątkowej prezentacji pokaże się ponad 500 sportowców, którzy swoje sportowe umiejętności szlifują właśnie w głogowskim klubie. Co roku pada również rekord grup, które prezentują się podczas tego właśnie wieczoru.

Rokrocznie ważną część prezentacji stanowią także kibice, dla których głogowski klub przygotował kilka niespodzianek do zgarnięcia przed wydarzeniem – jak zdradzają organizatorzy, będą one nietypowe. Nagrodami w konkursach przygotowanych przez głogowski klub będą klubowe upominki oraz bilety na galę sportów walki Legion Fight Night.

Nie zabraknie również chwili, w której kibice będą mogli przybić ”piątkę” z piłkarską reprezentacją Głogowa – po prezentacji odbędzie się spotkanie z nowymi zawodnikami i możliwość otrzymania autografów na kalendarzach, a najmłodsi kibice będą mogli sfotografować się z Tygrysem Chrobrego.

Prezentacja to również znak, że został zaledwie tydzień do rozpoczęcia walki o utrzymanie się głogowian w pierwszej lidze. Dlatego też pojawienie się w piątkowy wieczór na Hali Widowiskowo-Sportowej im. Ryszarda Matuszaka, będzie wielkim wsparciem dla naszych piłkarzy. Bądźmy tam razem z nimi!

Prezentacja Chrobrego odbędzie się 27. lutego o godz. 18:00 na Hali widowiskowo-Sportowej im. Ryszarda Matuszaka. Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.