Mężczyzna prawie idealny w głogowskiej Piwnicy

0
421
2015-02-18 plakat; artur gotz recital

Kawiarnia Piwnica Artystyczna pod św. Mikołajem zaprasza na kolejne, ciekawe wydarzenie kulturalne. W najbliższą niedzielę, 22. lutego w Piwnicy zagości mężczyzna prawie idealny – Artur Gotz, który w śpiewający sposób opowie właśnie o  prawie idealnych reprezentantach swojej płci żyjących w XXI wieku.

Niedziela bywa tym czasem, w którym po  często intensywnie wypełnionych zadaniami dniach, trzeba zmierzyć się ze świadomością tygodnia nadchodzącego. Jest jednak sposób, aby tydzień zakończyć naprawdę przyjemnie. Kawiarnia Piwnica Artystyczna pod św. Mikołajem właśnie w niedzielny wieczór zaprasza na recital urodzonego w Krakowie aktora i wokalisty młodego pokolenia – Artura Gotza, który śpiewająco opowie o prawie idealnych mężczyznach XXI wieku.

„Mężczyzna prawie idealny” to recital, który z wnikliwością opisuje mężczyznę XXI wieku. Podczas występu jednego z reprezentantów tychże, będzie można dowiedzieć się z czym musi się zmagać młody, nienasycony reprezentant płci mniej pięknej i jak radzi sobie on m.in. z pożądaniem do żony bliźniego swego. Wnikliwy opis mężczyzny XXI wieku zamknięty został w trzynastu utworach, w których znaleźć można odpowiedź na nurtujące pytanie: jaka jest kondycja psychofizyczna współczesnych mężczyzn?

Bohaterami spektaklu „Mężczyzna prawie idealny” są zakochani, naiwni, nawróceni, nienasyceni, zdradzający, bogaci, nieśmiali oraz ci śmiali aż nadto przedstawiciele płci męskiej. Podczas recitalu będzie można dowiedzieć się jakimi zaletami obdarzony jest mężczyzna nawrócony, jak na psychikę mężczyzn wpływa podział na duszę i ciało, jakie są przyczyny picia alkoholu przez mężczyzn, czego jest w stanie dopuścić się nadgorliwy teść, na co mężczyźni mają alergię i na koniec, co postanawia mężczyzna, który chce być idealny.

Ironiczne teksty Agnieszki Chrzanowskiej wykonane przez właśnie mężczyznę XXI wieku – takie połączenie zapowiada się niezwykle interesująco.

Artur Gotz to pochodzący z Krakowa aktor oraz wokalista młodego pokolenia. Na scenie występuje od jedenastego roku życia, a w wieku lat piętnastu rozpoczął współpracę z Teatrem The Imagination w Londynie, gdzie wystąpił w trzech premierach. Aktualnie Gotza można spotkań na takich scenach , jak: Teatr ”6 Piętro” Michała Żebrowskiego w Warszawie czy Teatr Nowy im. K. Dejmka w Łodzi.

Recital odbędzie się w niedzielę, 22. lutego o godz. 19:00 w Kawiarni Piwnicy Artystycznej pod św. Mikołajem. Bilety do nabycia w Piwnicy Artystycznej. Rezerwacja pod nr tel.: 76 852 61 16.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na recital!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.