Zaatakował ojca swojej dziewczyny

0
701
2015-01-01 zdjęcie: policja, kajdanki, resztowanie

19-letni chłopak zaatakował nożem ojca swojej dziewczyny, który przyjechał, aby odebrać swoją córkę. Chłopak usłyszał już zarzuty usiłowania spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz gróźb karalnych, za co grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu 19 -letni głogowianin został aresztowany na okres trzech miesięcy.

Wszystko wydarzyło się w nocy z 13 na 14 lutego w Głogowie. 45-letni mężczyzna pojechał do mieszkania 19-letniego chłopaka odebrać swoją córkę, która tam przebywała.

Ojciec chciał, aby dziewczyna wróciła z nim do domu. Między chłopakiem, a ojcem dziewczyny wywiązała się kłótnia. W wyniku sporu, chłopak dziewczyny pchnął nożem 45 – letniego mężczyznę, a potem groził mu pozbawieniem życia.

Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala. Po udzieleniu mu pomocy oraz badaniu lekarskim, stwierdzono że zadana rana nie zagraża jego życiu. – „Mężczyzna może jednak mówić o sporym szczęściu, bowiem rana została zadana blisko istotnych dla życia i zdrowia organów. Opuścił już szpital.” – zawiadamia oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Głogowie, Bogdan Kaleta.

14 lutego policja zatrzymała 19-latka. Zatrzymany przez policjantów podejrzany, został przesłuchany i usłyszał zarzuty usiłowania spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz gróźb karalnych. Grozi za to kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Na wniosek policji i prokuratora podejrzany został tymczasowo aresztowany przez sąd na okres trzech miesięcy.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.