Głogowska Rewia Graffiti zaprasza na świąteczny koncert

0
609

Głogowska Rewia Graffiti ponownie zawładnie sceną Miejskiego Ośrodka Kultury. Tym razem członkowie Rewii zapraszają na świąteczny koncert pt. „Kolęda Łączy Pokolenia”, w ramach którego młodzi artyści zaprezentują polskie kolędy.

Głogowska Rewia Graffiti zaprasza mieszkańców naszego miasta na wyjątkowy koncert. Już 10. stycznia w MOK-u odbędzie się koncert świąteczny, podczas którego rozśpiewana, 120-osobowa grupa młodych, zdolnych głogowian zaprezentuje zgromadzonej publiczności najpiękniejsze melodie świąteczne.

Podczas koncertu „Kolęda Łączy Pokolenia” oprócz tych tytułowych, nie zabraknie również świątecznych przebojów, pastorałek, a także nowych utworów świątecznych.

Przypomnijmy, że poprzednio Rewia na głogowskiej scenie wystąpiła w połowie listopada. Wówczas zgromadzoną w MOK-u publiczność na jesienne dni nastroiła koncertem pt. „Jesień dźwiękiem i tańcem malowana”. Tym razem Graffiti poprzez koncert „Kolęda Łączy Pokolenia” spróbuje przedłużyć zgromadzonym gościom magiczny okres świąteczny.

Rewia Graffiti powstała 15 lat temu i działa przy Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie.  W Rewii uczestniczy średnio  90-100 dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 18 lat. Dzieci rozwijają i doskonalą swoje umiejętności w różnych kategoriach muzycznych: taniec klasyczny, taniec współczesny, hip-hop, taniec rewiowy i modern jazz. Korzystają również z zajęć wokalnych, gdzie doskonalą dykcję, emisje głosu, interpretację oraz techniki śpiewu. Występują na licznych koncertach, festiwalach, przeglądach ogólnopolskich oraz zagranicznych.

Nabór do Rewii odbywa się każdego roku we wrześniu w Miejskim Ośrodku Kultury. Zajęcia odbywają się regularnie dwa razy w tygodniu we wtorki: 15:00–20:00, czwartki: 15:00–19:30. Wokalnym przygotowaniem solistów, grup wokalnych i chóru zajmuje się Zdzisław Krawczonek, natomiast choreografią, kostiumami i warsztatami  Mieczysława Krawczonek i Katarzyna Krawczonek. Podstawową dewizą Rewii jest rozwijanie pasji muzycznych, promowanie miasta Głogowa i regionu w atmosferze dobrej zabawy, artystycznej przygody i wzajemnej akceptacji.

Świąteczny koncert „Kolęda Łączy Pokolenia” odbędzie się 10. stycznia 2015 roku, o godz. 17:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.