Głogów: Mundurowi zagrali o puchar Starosty

0
355
2014-11-11 zdjęcie: komenda powiatowa w głogowie turniej

Narodowe Święto Niepodległości można uczcić w rozmaity sposób. Jednym z pomysłów jest upamiętnienie tego wydarzenia na sportowo. Tak uczyniły m.in. Służby Mundurowe z Komendy Powiatowej Policji w Głogowie.

W dniu 7. listopada z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Starosty Powiatu Głogowskiego. Po zaciętej rywalizacji, podczas której każda z drużyn dawała z siebie jak najwięcej, drużyna Komendy Powiatowej Policji wywalczyła trzecie miejsce.

Turniej zorganizowano z okazji Narodowego Święta Niepodległości. W Turnieju Halowej Piłki o Puchar Starosty Powiatu Głogowskiego wzięło udział pięć drużyn, które reprezentowały: Policję, Wojsko, Straż Pożarną, Służbę Więzienną oraz Nadleśnictwo Głogów.

Po zmaganiach, które trwały przez kilka godzin na Hali Jednostki Wojskowej w Głogowie, zwycięstwo w turnieju wywalczyła reprezentacja Państwowej Straży Pożarnej.  Drugie miejsce przypadło drużynie wojskowych reprezentujących 4 Batalion Ratownictwa Inżynieryjnego. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Komendy Powiatowej Policji w Głogowie.

Okolicznościowe puchary i dyplomy, drużyny odebrały z rąk Starosty Powiatowego Rafaela Rokaszewicza oraz komendantów wszystkich służb mundurowych powiatu głogowskiego – informuje podinps. Bogdan Kaleta z KPP w Głogowie.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.