Chrobry Głogów: Ekstremalne auta, piękne kobiety, sportowe emocje

0
995
2014-11-07 plakat: chrobry głogów widzew łódź

Już jutro o godz. 16:00 na stadionie przy Wita Stwosza bardzo ważne spotkanie. Do Głogowa przyjeżdża łódzki Widzew. Będzie to zdecydowanie jedno z najbardziej elektryzujących spotkań w tym roku. To sportowe wydarzenie zostanie urozmaicone o wiele atrakcji.

Sobota, 8. listopada to niezwykle ważny dzień zarówno dla piłkarzy, jak i kibiców, którzy będą dopingować swoje drużyny. Na stadionie przy Wita Stwosza o godz. 16:00 rozegrany zostanie mecz Chrobrego Głogów z przyjezdnym Widzewem Łódź. Choć to wydarzenie samo w sobie będzie niezwykle emocjonujące, to organizatorzy postanowili zadbać również o inne atrakcje.

Urozmaiceniem sobotniego meczu będzie udział specjalnych aut z Odra Extreme 4×4, które uatrakcyjnią kibicom drogę na stadion, zapowiadając tym samym to ekstremalne, sportowe wydarzenie. Odra Extreme to angażująca się w lokalne inicjatywy grupa zapaleńców i miłośników off-roadu, którzy poprzez udostępnienie swoich aut kibicom Chrobrego postanowili dodatkowo uatrakcyjnić sobotnie spotkanie przy Wita Stwosza. Mecz z Widzewem rozpocznie się o 16:00, natomiast auta wjadą na stadion już ok. godziny przed jego rozpoczęciem, dzięki czemu zarówno najmłodsi kibice, jak i ci nieco starsi będą mogli obejrzeć, a nawet zasiąść ”za kółkiem” ekstremalnych pojazdów. Auta stanowić będą także urozmaicenie przerwy, podczas której miejsce mieć będzie również druga, niezwykle atrakcyjna niespodzianka.

Do finału zbliża się konkurs na Miss Chrobrego. Najwięcej zadzieje się na samym finiszu, czyli właśnie podczas sobotniego meczu z Widzewem. Kibice zgromadzeni na stadionie będą mieli okazję zobaczyć finalistki konkursu Miss Chrobrego na żywo. Wtedy też zostaną ogłoszone końcowe wyniki włącznie z wręczeniem nagród, których fundatorem są Esensja Day Spa (vouchery o łącznej wartości 2000 zł) i Maciej Rafałowicz (weekendowy wyjazd dla dwóch osób).

Spośród finalistek konkursu wyłoniona zostanie:

  • Miss Chrobrego – tytuł przyznany przez Jury konkursowe
  • Miss Publiczności – tytuł przyznany przez osoby głosujące na stronie internetowej www.chrobry–glogow.pl w dniach od 23.10.2014–31.10.2014,
  • Miss Piłkarzy Chrobrego Głogów – tytuł przyznany przez zawodników I drużyny Chrobrego Głogów.

Te wszystkie atrakcje czekają na kibiców już podczas jutrzejszego meczu.

CHROBRY GŁOGÓW – WIDZEW ŁÓDŹ

SOBOTA, 8. LISTOPADA, GODZ. 16:00

CENY BILETÓW W PRZEDSPRZEDAŻY:

  • 0 zł – do 7 roku życia
  • 10 zł – pozostali
  • 12 zł – bilet rodzinny: 1 opiekun + maks. 2 dzieci do 13 roku życia
  • 20 zł – bilet rodzinny 2 opiekunów + maks. 4 dzieci do 13 roku życia

GDZIE KUPIĆ?

– kasy pływalni Chrobry w godz. 8:00–21:00 do soboty 8. listopada do godz. 12:00

O CZYM PAMIĘTAĆ?

– przy pierwszym zakupie biletu bądź karnetu należy zarejestrować się w elektronicznym systemie identyfikacji, do czego wymagane jest okazanie dowodu potwierdzającego tożsamość (imię i nazwisko) oraz numer PESEL. Cały proces dopełni wykonane zdjęcie. Cały proces wykonuje się w miejscu sprzedaży. Dzieci do 13 roku życia robią to pod opieką osoby dorosłej.

CENY BILETÓW W DNIU MECZU W KASACH STADIONU

20 zł – obowiązuje wszystkich

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.