Polityk też człowiek. Konkurs posła Zbrzyznego

0
634
2014-10-28-konkurs Zbigniewa Zbrzyznego@Głogów num

Jeszcze tylko do piątku można nadsyłać prace na konkurs organizowany przez posła Ryszarda Zbrzyznego. Celem konkursu jest zaprezentowanie działalności wybranego polityka lub zaprezentowanie wybranego zdarzenia o charakterze politycznym w sposób satyryczny i z „przymrużeniem oka”.

W sierpniu Poseł na Sejm RP Ryszard Zbrzyzny podczas udziału na dożynkach w Ruszowicach, ogłosił II edycje swojego konkursu. I edycja konkursu dotyczyła historii parlamentaryzmu po 1989 roku, a nagrodą był wyjazd 2 osób do Warszawy, gdzie zwiedzały one m.in sejm RP.

„W związku z tym że konkurs okazał się sukcesem Poseł postanowił kontynuować go, jednak w nieco zmienionej formule tak żeby każdy znalazł coś dla siebie.Obecnie tematem przewodnim konkursu jest stworzenie utworu literackiego tj. wiersza satyryczno-politycznego w myśl hasła „Polityk też człowiek”– mówi Kamil Grzybowski, koordynator konkursu.

Prace konkursowe należy składać osobiście w siedzibie biura poselskiego przy ul. 1 Maja 25 a w Głogowie lub przesyłać na adres e-mail konkurs-ryszard.zbrzyzny@wp.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 października 2014 roku.

Celem konkursu jest zaprezentowanie działalności wybranego polityka lub zaprezentowanie wybranego zdarzenia o charakterze politycznym w sposób satyryczny z „przymrużeniem oka” z punktu widzenia wyborcy.

Nagrodą główną w konkursie jest tablet multimedialny. W przypadku bardzo dużego zainteresowania konkursem liczba nagród może być zwiększona. Szczegóły konkursu znajdują się zarówno na stronie www.sldglogow.pl oraz na facebooku www.facebook.com/zbrzyzny.glogow

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi na konferencji prasowej w pierwszej połowie miesiąca listopada 2014 r..

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.