Pożegnali dyrektora

0
563
2014-10-17 dyrektor zakładu karnego Sebastian Milik@Głogów-num

Pracownicy Zakładu Karnego w Głogowie uroczyście pożegnali dyrektora Zakładu, Sebastiana Milika, który odszedł na emeryturę. Mimo, że dyrektor Milik zarządzał Zakładem Karnym w Głogowie od 1 lutego 2013 roku, to jednak przez ten czas zyskał sobie szacunek i sympatię funkcjonariuszy.

„Najpiękniejsze jest to co przed nami, co nam przyjdzie dopiero przeżyć, co się zjawi z nowymi wiosnami, by nam życie cudownie odświeżyć.”
Cytatem z tekstu Jana Kaczmarka funkcjonariusze i pracownicy Zakładu Karnego w Głogowie pożegnali dyrektora mjra Sebastiana Milika, który z dniem 13 października odszedł na zaopatrzenie emerytalne.

Pożegnanie dyrektora z załogą głogowskiej jednostki odbyło się w podniosłej atmosferze podczas uroczystej odprawy z udziałem pocztu sztandarowego. W jej trakcie dyrektor Milik podziękował za tak miłe pożegnanie oraz za dotychczasową współpracę wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom, jednocześnie podkreślił, iż pracował z kompetentnymi ludźmi, profesjonalnie przygotowanymi do pracy, tworzącymi wspaniałą atmosferę, na których zawsze mógł polegać.

Dyrektor Milik zarządzał Zakładem Karnym w Głogowie od 1 lutego 2013 roku. „Przez ten czas zyskał sobie szacunek i sympatię funkcjonariuszy. Swoją postawą dał nam przykład do naśladowania w trudnej pracy penitencjarnej – mówi kpt. Mariusz Zaglaniczny z Zakładu Karnego w Głogowie.

W imieniu załogi wyrazy wdzięczności i uznania przekazali mjr Andrzej Zalewski oraz mjr Teresa Hentosz.
Od dnia 14 października 2014 roku Dyrektor Generalny Służby Więziennej powierzył obowiązki Dyrektora Zakładu Karnego w Głogowie mjr Andrzejowi Zalewskiemu, dotychczasowemu zastępcy.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.