Chrobry Głogów wybiera swoją Miss

0
604
miss chrobrego plakat

Klub sportowy Chrobry Głogów postanowił uhonorować jedną z pań sympatyzujących z pomarańczowo-czarną drużyną tytułem Miss Chrobrego. Dla najpiękniejszych fanek głogowskiej drużyny przewidziane są atrakcyjne nagrody i tytuły Miss nadane przez publiczność, Chrobrego oraz I–ligową drużynę piłkarzy ChG.

Chrobry Głogów czeka na zgłoszenia fanek głogowskiej drużyny piłki nożnej do udziału w konkursie na Miss Chrobrego. Udział w konkursie mogą wziąć wszystkie panie, które ukończyły 18 lat, górna granica wieku nie jest określona. Głogowska drużyna zaprasza także fanki w wieku 16–17 lat, jednak aby wziąć udział w konkursie, muszą mieć one zgodę opiekunów.

Aby wziąć udział i zdobyć tytuł Miss Chrobrego należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dołączyć maksymalnie dwa zdjęcia (fotografie będą do wglądu tylko przez Jury Konkursu) i wysłać wszystko na adres mailowy: miss@chrobry–glogow.pl lub dostarczyć osobiście do budynku piłkarskiego ”Chrobry”. Zgłoszenia przyjmowane będą do 15. października.  Wówczas jury wybierze 10 finalistek, które zostaną zaproszone na profesjonalną sesję zdjęciową do klubu ChG, a następnie zdjęcia kandydatek pojawią się na stronie internetowej Chrobrego.

Kolejnym etapem konkursu będzie głosowanie internautów – to oni zdecydują, która z dziewczyn otrzyma koronę Miss Publiczności. Przyznane zostaną także tytuły Miss Chrobrego i… Miss Piłkarzy. Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się na stadionie podczas meczów Chrobrego z Widzewem Łódź, który odbędzie się 8. listopada 2014 roku.

System przyznawania poszczególnych tytułów Miss:

  • Miss Chrobrego – tytuł przyznany przez Jury konkursowe
  • Miss Publiczności – tytuł przyznany przez osoby głosujące na stronie internetowej www.chrobry–głogów.pl w dniach od 23.10.2014–31.10.2014,
  • Miss Piłkarzy Chrobrego Głogów – tytuł przyznany przez zawodników I drużyny Chrobrego Głogów.

Wyniki zostaną ogłoszone na łamach strony internetowej Chrobrego w terminie do 07.11.2014 roku. Wręczenie nagród i prezentacja zwyciężczyń Konkursu Miss Chrobrego odbędzie się 08. listopada 2014 roku w przerwie meczu I ligi Chrobry Głogów – Widzew Łódź.

Nagrodami w konkursie są:

  • Vouchery na zabiegi w Esensja Day SPA w łącznej wysokości 2000 zł
  • Vouchery na zabiegi kosmetyczne w studio urody Noemi
  • Wyjazd weekendowy dla dwojga po SPA, ufundowany przez Macieja Rafałowicza
  • Zaproszenie do udziału w pokazie sukien ślubnych, podczas corocznych targów ślubnych
  • Kosmetyki kolorowe od firmy COBO, ufundowane przez drogerię Natura
  • Zestaw upominkowy od Kasy Stewczyka
  • Zaproszenia na koktajle do pubu Mohito oraz zaproszenia na słodkości do kawiarni Słodka

W imieniu organizatorów zapraszamy do wspólnej zabawy.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.