1/16 finału PP: Chrobry Głogów – Jagiellonia Białystok już jutro!

0
563
chrobry głogów kibice

Już jutro, 25. września o godz. 18:00 na stadionie Chrobrego głogowska drużyna zmierzy się z Jagiellonią Białystok. Po trzech latach przerwy pomarańczowo-czarni znów przystąpią do rywalizacji o 1/8 finału Puchar Polski. Jutrzejsze spotkanie będzie zatem jednym z najbardziej atrakcyjnych, jakie odbędą się w tej rundzie na głogowskim stadionie.

Trzy lata minęły od rywalizacji Głogowa o 1/8 finału Pucharu Polski. Wówczas Chrobry walczył z Lechem Poznań, tym razem zmierzy się z szóstym zespołem ekstraklasy – Jagiellonią Białystok. Zwycięzca jutrzejszego spotkania w kolejnej fazie zmierzy się z Lechem Poznań lub Wisłą Kraków.

We wtorek, 23. września rozegrane zostały pierwsze mecze 1/16 finału Pucharu Polski. Obyło się bez niespodzianek. W kolejnej rundzie zagra: Górnik Zabrze, Piast Gliwice i Śląsk Wrocław. Większość spotkań tej rundy zaplanowano na dziś, czwartkowe spotkanie Chrobrego z Jagiellonią odbędzie się jako ostatnie. Drużyna Jagiellonii w ostatnich trzech meczach nie straciła żadnej bramki.

Jutrzejszy mecz wymaga przygotowania ze strony głogowskiej drużyny, ale szykują się także kibice. Już wiadomo, że sektor gości wypełnią przyjezdni kibice ”Jagi”, natomiast celem pomarańczowo-czarnych fanów jest zaprezentowanie swojego pełnego oddania i wiary w drużynę Chrobrego. W związku z organizacją na jutrzejsze piłkarskie wydarzenie, kibice Chrobrego apelują i zachęcają do przyjścia na stadion w pomarańczowych barwach.

Jutrzejszy mecz rozpocznie się o godz. 18:00. Przedsprzedaż tańszych biletów trwa jeszcze do dziś, do godz. 21:00 i jutro w godz. 8:00–14:00 w kasach pływalni. Bezpośrednio przed meczem w kasach stadionu bilety dostępne będą w cenie 20 zł.

Na mecz Pucharu Polski karnety również obowiązują, dlatego ich posiadacze to spotkanie mają za darmo.

Chrobry Głogów – Jagiellonia Białystok

Czwartek, 25. września godz. 18:00

Ceny biletów w przedsprzedaży:

  • 0 zł – do 7 roku życia
  • 10 zł – pozostali
  • 12 zł – bilet rodzinny 1 opiekun + maksymalnie 2 dzieci do 13 roku życia
  • 20 zł – bilet rodzinny 2 opiekunów + maksymalnie 4 dzieci do 13 roku życia

Gdzie kupić?

– kasy pływalni ”Chrobry” w godz. 8:00-21:00 do czwartku 25. września do godz. 14:00

O czym pamiętać?

Przy pierwszym zakupi biletu bądź karnetu należy zarejestrować się w elektronicznym systemie identyfikacji, do czego wymagane jest okazanie dowodu potwierdzającego tożsamość (imię i nazwisko) oraz numer PESEL. Cały proces dopełni wykonane zdjęcie. Cały proces wykonuje się w miejscu sprzedaży. Dzieci do 13 roku życia robią to pod opieką osoby starszej.

Ceny biletów w dniu meczu w kasach stadionu

20 zł – obowiązuje wszystkich.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.