Gaworzyce: Letnia Wyprzedaż Garażowa

0
687
letnia-wyprzedaż-garażowa-gaworzyce-plakat

23. sierpnia o godz. 10:00 w Gminie Gaworzyce odbędzie się ”LETNIA WYPRZEDAŻ GARAŻOWA”, na którą organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych. Wyprzedaż jest inicjatywą Stowarzyszenia ”Lepsze jutro, twórzmy dziś”.

W sobotę, 23. sierpnia w godzinach 10:00 – 12:00 na Placu Targowym w centrum Gaworzyc odbędzie się ”LETNIA WYPRZEDAŻ GARAŻOWA’‘. Podczas wyprzedaży sprzedać, a także nabyć będzie można najrozmaitsze przedmioty, które dla obecnego właściciela nie są już atrakcyjne, jednak to nie oznacza, że nie mogą przydać się komuś innemu. Właśnie podczas LETNIEJ WYPRZEDAŻY GARAŻOWEJ niewielkim nakładem finansowym będzie można nabyć lub pozbyć się nieużywanych już książek, ubrań, bibelotów, sprzętów AGD czy innych, zbędnych już przedmiotów.

Chętni do zorganizowania własnego stoiska na ”LETNIEJ WYPRZEDAŻY GARAŻOWEJ” proszeni są o zgłaszanie się pod numerem telefonu: 76 831 62 85 lub pod adresem e-mail: lepsze.jutro@gaworzyce.com.pl

Stowarzyszenie ”Lepsze jutro, twórzmy dziś” w tym roku działa niezwykle prężnie. Własnie otrzymało dofinansowanie w wysokości 3.960 zł na działania, które będą realizować wspólnie z Moto-Klubem Gaworzyce. Za otrzymane pieniądze planują doprowadzić obecny tor motocrossowy do stanu zadowalającej użyteczności. Stowarzyszenie oraz Moto-Klub Gaworzyce planują również utworzyć miejsce, w którym bezpiecznie będzie można urządzać ogniska.

Podsumowaniem całości działań podjętych przez Gminę Gaworzyce , będzie zorganizowany jesienią tego roku kolorowy Moto-Piknik, podczas którego odbędzie się Festiwal Kolorów, a także otwarcie toru motocrossowego.

Jednak żeby wszystkie zaplanowane działania mogły dojść do skutku, niezbędna jest pomoc przy ich realizacji. W związku z tym, przedstawiciele Stowarzyszenia ”Lepsze jutro, twórzmy dziś” zachęcają wolontariuszy do włączenia się w organizowane tego przedsięwzięcia.

Wszystkie pytania i propozycje chęci pomocy przy organizowaniu działań, można kierować do Urzędu Gminy w Gaworzycach pod nr tel.: 76 831 62 85.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.