KFC nowym partnerem Chrobrego

0
1217
logo kfc

Popularna sieć restauracji KFC dołączyła do grona partnerów Chrobrego Głogów. KFC zasili grupę sponsorów piłkarskiej części Chrobrego, jednak to nie wszystkie działania, jakimi KFC wesprze naszą I-ligową drużynę. 

Już w najbliższym czasie pomarańczowo-czarne barwy zagoszczą w restauracji KFC w Głogowie. Wystrój restauracji zostanie wzbogacony o klubowe emblematy, w strefie dla dzieci zawitają gadżety z maskotką Chrobrego – Tygryskiem.  Jednak nie tylko lokal zostanie poddany pomarańczowo-czarnej przemianie. W dni meczowe część pracowników restauracji będzie obsługiwała klientów w koszulkach ChG, a w momencie transmisji wyjazdowego meczu piłkarskiego z udziałem głogowskiej drużyny w Orange Sport, Chrobry oraz KFC zaproszą piłkarskich kibiców do obejrzenia meczu właśnie w tej restauracji.

Sieć restauracji KFC swoje wsparcie dla drużyny Chrobrego pokazała już podczas sobotniego spotkania, przekazując balony oraz kilka zaproszeń na bezpłatny zestaw w KFC Głogów dla małych bywalców w sektorze rodzinnym. To jednak nie koniec działań tej współpracy, o czym mamy przekonać się już niedługo.

Restauracja KFC dołączy do firm skupionych w pakiecie Business Club. Logotypy i grafiki promując sieć pojawią się m. in. na stadionie, stronie internetowej, ściance konferencyjnej i na telewizorach w pływalni oraz hali widowiskowo-sportowej.

Restauracja KFC w Głogowie mieści się przy ul. Legnickiej 10. Chrobry Głogów serdecznie zaprasza do odwiedzin lokalu, a tym samy do wspierania podjętej przez sieć i Chrobrego współpracy.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.