Pikniki integracyjne w Krzekotówku i Sobczycach

0
555
piknik integracyjny gmina kotla

Za nami kolejne pikniki integracyjne przeznaczone dla całych rodzin zamieszkujących Gminę Kotla. Tym razem sołectwami, które miały możliwość uczestnictwa w pikniku były Krzekotówek i Sobczyce.

W te wakacje gmina Kotla umożliwiła mieszkańcom swoich dwunastu sołectw aktywne i rodzinne spędzanie wolnego czasu. Podczas tegorocznych wakacji na terenie dwunastu wsi gminy odbywają się pikniki integracyjne, których zadaniem jest zapewnienie dobrej zabawy oraz aktywności fizycznej ich mieszkańcom.

Organizatorzy pikników zadbali o rozmaite atrakcje, które cieszyły się niemałym zainteresowaniem wśród uczestników zajęć. Mieszkańcy Krzekotówka, Sobczyc oraz wszyscy zainteresowani mieli możliwość skorzystania z takich atrakcji, jak rozmaite zabawy animacyjne, zawody sportowe oraz konkursy. Najmłodsi mieszkańcy gminy chętnie korzystali również z dmuchanych placów zabaw, o które zadbali organizatorzy pikników.

pikniki integracyjne gmina kotla

Ponadto dla dzieci przygotowane były takie niespodzianki, jak malowanie twarzy, bańki mydlane, a także słodkie upominki. Jak mówi przedstawiciel urzędu gminy Kotla Wioletta JańczakPikniki są wspaniałą alternatywą do spędzania czasu z rodziną. Taki cel przyświecał organizatorom pikników integracyjnych.

Imprezy odbywające się podczas wakacji 2014 na obszarze gminy Kotla zorganizowało Stowarzyszenie Grochowice-Zdrój, Gmina Koltla, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kotli oraz Sołectwo Krzekotówek i Sobczyce. Zadanie dofinansowane jest przez Powiat Głogowski ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Wstęp na wszystkie pikniki integracyjne odbywające się na terenie gminy Kotla  jest bezpłatny.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.