Zagłębie II – Chrobry 1:3

0
659
zdjęcie 2014-05-21-Chrobry-Głogów-001

Wczoraj, 19. lipca, został rozegrany pierwszy oficjalny pojedynek sezonu piłkarskiego 2014/2015. W ramach przedwstępnej rundy Pucharu Polski piłkarze Chrobrego Głogów zmierzyli się z Zagłębiem II Lubin. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny – Chrobry na wyjeździe zdobył aż 3 bramki. 

Zdobywcą pierwszego gola wczorajszego spotkania był reprezentant Chrobrego Karol Danielak. Już 40 minut później wynik na 2:0 podniósł Łukasz Szczepaniak. Honorową bramkę dla Zagłębia w 74 minucie zdobył Krzysztof Piątek, jednak ostatnie słowo należało do głogowian. Na kilka minut przed zakończeniem spotkania, za sprawą Danielaka, padła bramka ustanawiająca wynik sobotniego meczu na 3:1 dla pomarańczowo-czarnych. Z takim wynikiem Chrobry Głogów awansuje do rundy wstępnej Pucharu Polski.

Już w następną sobotę 26. lipca w Lublinie piłkarze nożni Chrobrego Głogów zmierzą się z tamtejszą drużyną Motoru. Natomiast pierwsze spotkanie w 1 lidze na własnym stadionie Chrobry rozegra już 2. sierpnia o godz. 19:00 – pomarańczowo-czarni zmierzą się z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza.

Trzymamy kciuki za naszą drużynę!

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.