Będą utrudnienia na drogach

0
454
zdjęcie 2014-06-11-20-międzynarodowy-szosowy-wyścig-kolarski-001

W dniach 21 – 22 czerwca  na terenie powiatów głogowskiego, polkowickiego i lubińskiego rozegrane zostaną dwa Wyścigi Kolarskie– XXIV Memoriał im. Grundmana i Wizowskiego oraz II Grodowiecki Pielgrzym. W związku z tym policja informuje o przewidywanych utrudnieniach w ruchu drogowym. 

21 czerwca, po raz kolejny w cieniu Grodowieckiego Sanktuarium staną zawodnicy, by rywalizować o Puchar w Memoriale ku pamięci dwóch wybitnych działaczy, sportowców, szkoleniowców z Dolnego Śląska. Jak co roku wyścigowi będzie towarzyszyć szereg wydarzeń, artystycznych społecznych i sportowych.

Ponadto po raz drugi w ramach Wyścigu Kolarskiego – Grodowiecki Pielgrzym zmierzą się także amatorzy, byli zawodowcy, oldboye, mastersi oraz miłośnicy jazdy na rowerze. 

„W związku z planowaną imprezą sportową, jak informuje organizator, w czasie przejazdu wyścigu, kierowcy i użytkownicy dróg mogą napotkać utrudnienia w ruchu oraz czasowo zamknięte odcinki dróg. Prosimy o stosowanie się do poleceń służb organizatora oraz policji” – informuje Bogdan Kaleta z głogowskiej policji.

Przewidywane utrudnienia:

21 czerwca 2014 r. godz. 11.00 – 19.00
Utrudnienia na drodze powiatowej Jerzmanowa – Obiszów – Kurów Mały

Na trasie wyścigu ruch będzie kierowany przez służby organizatora. W trakcie przejazdu wyścigu nastąpi całkowite wstrzymanie ruchu. Przewidywane są utrudnienia w dojeździe do wymienionych wyżej miejscowości.

22 czerwca 2014 r. godz. 12.30 – 13.30
Utrudnienia na trasie wyścigu: Głogów – Rynek, ulice: Powstańców Śląskich, Piaskowa, Piastowska, Rudnowska, Kazimierza Wielkiego, Zielona, Szczyglice.
Na trasie zostanie wstrzymany ruch pojazdów.

Wszelkie pytania i uwagi należy kierować do organizatora wyścigu: Stowarzyszenie MTB Obiszów TEAM, Grębocice ul. Głogowska 3

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.