Sobota w Głogowie: W królewskim nastroju lub sportowo

0
575
zdjęcie 2014-06-01-Dzień-Dziecka-z-Chrobrym-@Baseny-(fot.P.Dudzicki)-36

Najbliższa sobota zapowiada się niezwykle ciekawie zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. 7 czerwca odbędą się dwa duże wydarzenia: „Turniej Piłkarskich Drużyn Podwórkowych” organizowany przez głogowską policję oraz impreza „Rodzinnie w królewskim nastroju”. 

Komenda Powiatowa Policji w Głogowie wspólnie z Urzędem Miejskim w Głogowie, Miejskim Centrum Wspierania Rodziny i Chrobrym Głogów organizują „Turniej Piłkarskich Drużyn Podwórkowych”. Rozgrywki rozpoczną się o godz. 10.00 na płycie rezerwowej stadionu, przy ul. Wita Stwosza w Głogowie. Adresatami Turnieju są dzieci w wieku od 8 do 14 lat. Mecze zostaną rozegrane w dwóch kategoriach wiekowych: 8-11 lat oraz 12-14 lat.

Turniej ten jest elementem policyjnego programu „Bezpieczna Przestrzeń” oraz akcji „Bezpieczne Wakacje”, którego jednym z celów jest zagospodarowanie czasu wolnego młodzieży.

– „Turniej jest naszą propozycją, by pokazać dzieciom i młodzieży jak można sobie zorganizować czas w okresie wakacji” – mówi oficer prasowy, Bogdan Kaleta.

W tym samym czasie, w fosie przy głogowskim zamku, odbywać się będzie impreza organizowana przez Radio Plus oraz Miejskie Centrum Wspierania Rodziny „Rodzinnie w królewskim nastroju. Wydarzenie organizowane jest już od trzech lat. Tradycyjnie będą komnaty, w których będzie można liczyć na sporo atrakcji, oprócz tego będą gry rodzinne, zabawy i rodzinna atmosfera. Początek zabawy o godzinie 11.00

W czasie imprezy rozstrzygnięty zostanie konkurs na Rodzinną Fotografię. To ostatni czas, żeby zrobić ciekawe zdjęcie całej rodziny i dostarczyć je organizatorom podczas jutrzejszej zabawy.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.